Streamy z MMO ♥

Witam Serdecznie!
Chciałbym Was wszystkich zaprosić na moje strumyki z gierek MMORPG :slight_smile: Od wielu lat jestem miłośnikiem gatunku, stąd pojawił się pomysł by zacząć streamować rozgrywkę :smiley: Obecnie na celowniku jest Albion Online, świeżo zacząłem swoją przygodę w tej gierce i na razie sprawia mi sporo frajdy.
Mamy swoją małą społeczność, która chętnie odwiedza strumyki i chciałbym Was również do niej zaprosić :smiley:
Link do Streama :heart:
Link do Naszego Discorda :heart:
Nie muszę chyba dodawać, że organizowane są Givsy dla widzów :heart: Ale to tylko dodatek. Oferuję naprawdę przyjemną atmosferę, w fajniutkim gronie ludzi :smiley:
Nie nalegam byś wbił/a, po prostu jeżeli chcesz - odwiedź mnie na strumyku, odezwij się i na pewno sobie porozmawiamy :heart:
Jutro jest “większy” giveaway, więc zachęcam Cię do zerknięcia na Nasz strumyk, w tej chwili (tj. TERAZ) Stream jest ON, więc jeżeli masz ochotę - Wpadnij do Nas :slight_smile:
Trzymajcie się MMORPGwicze. :slight_smile:

1lajk

Pozdrowienia od gildii Gondor i dużo widzów na strumyku :slight_smile:

2lajki

Dziękuję bardzo :heart:

Ref
Właśnie zaczynam strumyk z giveawayem na PaySafeCard :slight_smile:

Ref
Zapraszam na dzisiejszy mixowy strumyk z różnych giereczek Multi :smiley:

Dzisiaj Zapraszam na zakupy do sklepu “U Frytasa”! :smiley: Ciśniemy dzisiaj mocno w Supermarket Simulator! :smiley: Zapraszam serdecznie na zakupy, nie bierzcie tam w sklepie obok towaru, oni tam rąk nie myją, brudne mają, u mnie czyściutko i tanio :sunglasses:

REF
Zapraszam serdecznie na strumyczek, właśnie sobie ogrywamy! :smiley:

REF
STREAM Z BETY ALBIONKA OKIEM ŚWIEŻEGO GRACZA! :slight_smile: Zapraszam serdecznie!

hej,
Oczywiście, że chętnie się przyłączę! Uwielbiam gry MMORPG i z przyjemnością zerknę na Twój strumyk z Albion Online. . Linki już sprawdzę i może dołączę do Waszej ekipy na Discordzie.
Pozdrawiam, Mateusz :blush:

1lajk