Streamy z MMO ♥

Witam Serdecznie!
Chciałbym Was wszystkich zaprosić na moje strumyki z gierek MMORPG :slight_smile: Od wielu lat jestem miłośnikiem gatunku, stąd pojawił się pomysł by zacząć streamować rozgrywkę :smiley: Obecnie na celowniku jest Albion Online, świeżo zacząłem swoją przygodę w tej gierce i na razie sprawia mi sporo frajdy.
Mamy swoją małą społeczność, która chętnie odwiedza strumyki i chciałbym Was również do niej zaprosić :smiley:
Link do Streama :heart:
Link do Naszego Discorda :heart:
Nie muszę chyba dodawać, że organizowane są Givsy dla widzów :heart: Ale to tylko dodatek. Oferuję naprawdę przyjemną atmosferę, w fajniutkim gronie ludzi :smiley:
Nie nalegam byś wbił/a, po prostu jeżeli chcesz - odwiedź mnie na strumyku, odezwij się i na pewno sobie porozmawiamy :heart:
Jutro jest “większy” giveaway, więc zachęcam Cię do zerknięcia na Nasz strumyk, w tej chwili (tj. TERAZ) Stream jest ON, więc jeżeli masz ochotę - Wpadnij do Nas :slight_smile:
Trzymajcie się MMORPGwicze. :slight_smile:

1lajk

Pozdrowienia od gildii Gondor i dużo widzów na strumyku :slight_smile:

2lajki

Dziękuję bardzo :heart:

Ref
Właśnie zaczynam strumyk z giveawayem na PaySafeCard :slight_smile:

Ref
Zapraszam na dzisiejszy mixowy strumyk z różnych giereczek Multi :smiley:

Dzisiaj Zapraszam na zakupy do sklepu “U Frytasa”! :smiley: Ciśniemy dzisiaj mocno w Supermarket Simulator! :smiley: Zapraszam serdecznie na zakupy, nie bierzcie tam w sklepie obok towaru, oni tam rąk nie myją, brudne mają, u mnie czyściutko i tanio :sunglasses:

REF
Zapraszam serdecznie na strumyczek, właśnie sobie ogrywamy! :smiley:

REF
STREAM Z BETY ALBIONKA OKIEM ŚWIEŻEGO GRACZA! :slight_smile: Zapraszam serdecznie!

hej,
Oczywiście, że chętnie się przyłączę! Uwielbiam gry MMORPG i z przyjemnością zerknę na Twój strumyk z Albion Online. . Linki już sprawdzę i może dołączę do Waszej ekipy na Discordzie.
Pozdrawiam, Mateusz :blush:

1lajk

REF
Zapraszam na strumyk z ligi legend, ogólnie teraz albionik na świeczniku, ale liga raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi :smiley:

Lets play’e fabularnych gier to rozumiem, bo sie oglada prawie jak film i mozna sie pobrechtac jak narrator ma dobry humor ale streamy z MMORPG??? O co w tym chodzi? ^^

Wiele osób mi podkreśla, ze zostają na streamie, a nawet stają się stałymi widzami, głównie przez to, ze mowie tyle co porządny narrator, lub lektor czytający audiobooka, to nie są typowe streamy opisujące gry, ludzie przychodzą po prostu porozmawiać, między sobą, jak i ze mną :smiley: Gra to dosłownie tło do tego wszystkiego, a często dzięki mojemu braku skilla, doskonałe źródło uśmiechu. :smiley: Ale rozumiem, wiem jak są postrzegane streamy, bądź lets playe, dlatego staram się tworzyć coś unikalnego.

W Gondorze potrzebujemy streamerów. Może chcesz nawiązać współpracę? Na dc mamy prawie 3300 członków. image

Deklaruje sie ze zaczne Cie ogladac i dam nawet suba jak oplujesz Gondor XD

Znając życie oczy zaświeciły się jak zobaczył liczby i tyle w temacie.

Hej. Dopiero teraz widzę, nie - nie zaświeciły się oczy.

Niestety nie mam zamiaru streamowac dla żadnej gildii jak i reklamować żadnej gildii, zwłaszcza w chwili obecnej.

zaświeciły zaświeciły tylko na co innego, chciałbyś zarobić za to że ““musisz”” grindować w gierce to chciałbyś ““nie marnować przy tym czasu””.
Żenada, poza tym piszesz jak pedał, szukam gierki mmo dla siebie ale aż tak to nie, dzięki…
w dupe sobie wsadź giwałeje