Strefa Gier i Zabaw - Dołącz do nas!

Witaj,

Tytuł przykuł Twoją uwagę? Świetnie! Teraz opowiem Ci czym jest wspomniana Strefa Gier i Zabaw :wink:

Na początek krótka historyjka:
Zaczęło się niewinnie - chciałem zagrać w Black Deserta i zapytałem kilku osób, czy też by chcieli, ze względu na nową postać i startujący niebawem sezon letni. Zgodzili się, ale powiedzieli, że są totalnie zieloni w tej grze, a że posiadam nieco doświadczenia, to zaproponowałem, że pomogę im się wczuć w grę… To był ten moment, kiedy postanowiłem założyć gildię a przy okazji, tworząc server Discord pomyślałem…czemu ograniczać się do jednej gry, jak możemy zbudować większą społeczność i bawić się w wiele tytułów czy robić inne fajne rzeczy!?

Tak oto powstała Strefa Gier i Zabaw, która ma na celu zbudowanie fajnej społeczności skupiającej się na dobrej zabawie.
Obecnie gramy sobie w Black Deserta (Budujemy własną gildię!) i Call of Duty (Warzone/Cold War) ale to dopiero początek! Każdy z Was będąc członkiem Strefy może zaproponować tytuł, w który gra lub chciałby pograć a na pewno znajdzie się ktoś do zabawy!

Odnośnie gildii Black Desert:
Nazwa: Mikrusy
Brak jakichkolwiek wymagań, grasz kiedy i jak chcesz!
Potrzebujesz pomocy? Wystarczy, że dasz znać a postaramy się pomóc jak tylko umiemy!
Pamiętaj - u nas każdy jest WIELKI!

Jeśli ten post chociaż odrobinę Cię zainteresował, zajrzyj do nas na Discord i zapraszaj znajomych! Wspólnie zbudujmy fajną społeczność, w której każdy znajdzie coś dla siebie! Do zobaczenia!

Ps: Discord jest nadal w budowie, Wasze propozycje i uwagi są cenne, więc jeżeli widzicie co można dodać/poprawić/zmienić lub usunąć - dajcie znać!

Zapraszam! Grono członków się nieco powiekszyło! :wink:

1lajk

Ale , ze w sensie LGBT ?

Hej, ten link, który wstawiłes już nie działa. Próbowałam, ale bezskutecznie :slight_smile: mógłbyś podesłać kolejne zapro?

1lajk

Wyślij link jeszcze raz :smiley:

1lajk

Nowy link do Discorda dodany :slight_smile:
Zapraszamy

gdzie dodany ? :smiley:

siema, podaj linka do DC