Strefa początkującego

Hej, jako, że gra mi się spodobała a ostatni update podobno wiele zmienił mam pytanie związane z buildami i poradnikami. Zawartości na necie jest niewiele a nawet jeśli to nie wiem czy przy obecnych zmianach są w miare wiarygodne. Dlatego jeśli macie jakieś propozycje buildów możecie się podzielić.

Prośba też do high lvl graczy aby powiedzieli coś o end game, na co zwrócić ewentualnie uwagę przy komponowaniu własnego buildu. Jakiego rodzaju skille są preferowane, jakie solo itp.

Może jest na internecie jakiś poradnik dla początkującego, który jest w miare dobry przy aktualnych zmianach. Świeży gracz nie ma szans tego stwierdzić.

Kolejna sprawa, alty, czy warto grać na wielu postaciach czy lepiej skupić się na jednej ulubionej?

Aktualnie mam highlandera, ale zastanawiam się nad magiem, w przyszłości nekromantą.

Ja korzystam z tej strony http://www.tosbase.com/tools/skill-simulator/builds/

Ktoś coś doda? Rzucenie linkiem do strony, która jest pierwszym wynikiem szukania googla było nie do końca tym czego się spodziewałem :P ktoś w ogóle wie coś o tej grze? :P

Na tej stronie jest wszystko czego potrzebujesz to po co ma ktoś tu wklejać milion buildów zresztą nie podałeś nawet podstawowych informacji czym grasz czy chcesz leczyć dps tank nic....

No więc tak. Po pierwsze jak kombinuejsz z buildem to nie opłaca sie brać z kazdej klasy po jednym ranku. Zdarzają się wyjątki gdzie ludzie po prostu łapią jakies dodatkowe mini bufy czy pasywki z atrybutów.

Generalnie, to chyba własnie warto sie oczytać ze wszystkimi skilami pod np warriora i jego klasy, wtedy bedziemy wiedzieli co dadzą nam już ulepszone atrybuty i czy nasza docelowa klasa z nich na tym jakoś skorzysta.

Drugie to obrać sobie mniej więcej cechę naszej postaci. Czy to ma byc single dps? Jakas pod aoe PvE? Support? Merchant? PvP? Istnieje wiele mozliwosci, aczkolwiek na start propnuje obrac jakies drzewko pod PvE, czyli tzw naszym mainie. Na nim bedziesz glownie wydawal zebrany silver, zamiast tracic go tez na alt chary. Chociaz w sumie po tym patchu to kazdy build nadaje sie na PvE, wystarczy miec jakas sensowna bron.

A jak wygląda sprawa ze skalującymi się brońmi jak np. Viper dla Wugu? przed patchem był w miarę w miarę a obecnie? ktoś wie?

A jak wygląda sprawa ze skalującymi się brońmi jak np. Viper dla Wugu? przed patchem był w miarę w miarę a obecnie? ktoś wie?

Nie gram archerem to ci nie odpowiem, ale bazowe obrazenia na broniach zostaly drastycznie zwiekszone.

Hej, jako, że gra mi się spodobała a ostatni update podobno wiele zmienił mam pytanie związane z buildami i poradnikami. Zawartości na necie jest niewiele a nawet jeśli to nie wiem czy przy obecnych zmianach są w miare wiarygodne. Dlatego jeśli macie jakieś propozycje buildów możecie się podzielić.

Prośba też do high lvl graczy aby powiedzieli coś o end game, na co zwrócić ewentualnie uwagę przy komponowaniu własnego buildu. Jakiego rodzaju skille są preferowane, jakie solo itp.

Może jest na internecie jakiś poradnik dla początkującego, który jest w miare dobry przy aktualnych zmianach. Świeży gracz nie ma szans tego stwierdzić.

Kolejna sprawa, alty, czy warto grać na wielu postaciach czy lepiej skupić się na jednej ulubionej?

Aktualnie mam highlandera, ale zastanawiam się nad magiem, w przyszłości nekromantą.