Strona do generowania CV

Polecacie jakieś darmowe strony do tworzenia CV? Wiem że można na linkedin ale brakuję mi kilka opcji

Google Docs, nie słuchaj pierdolenia że CV musi być kolorowe i się wyróżniać, Owszem może będzie zauważone, ale jeżeli narazisz “czytelność” przez “oryginalność” i może na stosie ktoś spojrzy na to sekunde dłużej, ale będzie czytał ustrukturyzowane CV więc Twoje najpewniej pominie. Zależy tez oczywiście jaka branża, ale Tworzyłem jeden z większych job boardów typu pracuj.pl i rekrutowało u nas mnóstwo korpo, mialem okazje rozmawiać też z HRkówami które przerzucają tysiące CV. I najlepsze CV to proste CV z doświadczeniem z max dwóch poprzednich prac, nikogo realnie nie obchodzi że robiłeś coś 8 lat temu, plus jeżeli masz prace 2-3 miesięczną w CV to nawet jej tma nie wpisuj, może to świadczyć że nie potrafisz zagrzać miejsca dłużej.

Tak więc odpowiadająć na pytanie, olej generatory “super CV” i zrób schludne merytorycznie ustrukturyzowane w google docs dodaj zdjęcie i po prostu działaj.

Ludzie którzy pomagają pisac CV i strony które je wypluwają za hajs to bait na naiwniaków

Dzięki, sprawdze, nie wiedziałem że google ma takie narzędzie . Człowiek głupi całe życie.