Strumień Lunora czyli BDO z luźnymi rozmowami

Witam wszystkich forumowiczów!

Nazywam się Lunor, ze streamowaniem jestem zapoznany od dość długiego czasu. Grywam w Black Desert Online, jednakże po długiej przerwie praktycznie brakuje mi widzów, większość praktycznie odeszła w czuleście internetów i słuch o nich zaginął, także szukam nowego grona ludzików :slight_smile:

Mój stream przede wszystkim wyróżnia się swobodą rozmowy na każdy, absolutnie każdy temat. Staram się by każdy widz poczuł się unikalnie na moim strumyku, oczywiście cały stream ma otoczkę o tematyce gry.

Bardzo często poruszam z widzami dość kontrowersyjne tematy, słucham też ich zdania :wink:

Chciałbym, żebyście przyszli pogadać, dali swoją opinię na temat jakości streama i dali trochę topiców do uruchomienia szarych komórek mózgów. Napewno nie będziemy się nudzić… ale no trzeba przypomnieć że przerwa na twitchu jest jak totalne zniknięcie ze świata, więc można powiedzieć, że kanał staram prowadzić się totalnie od nowa.

Jeżeli poszukujesz porad w tematyce bdo, chcesz posłuchać ciekawych rozmów czy chociażby posłuchać dobrej i klimatycznej muzyki to wbijaj śmiało ^^