Strzelanka fajna

Battle royal więc jak znajdziesz broń to masz :smiley:

każdy battlefield polecam 4

1lajk

No właśnie grałem kiedyś w battlefield 1 i chciałem jakoś 2-3miesiące temu zagrać to społeczność już trochę umarła i raczej graczy już nie przybędzie( a przynajmniej nie sporo) ale gierka spoko

No to tak średnio xd

Division 2 oraz Destiny 2.

Pierwsza gra to taktyczna strzelanka z systemem osłon, czasy współczesne, zdobywanie EQ jak w grach RPG z masą różnych statystyk, setów, bonusów. Jako skille/umiejętności mamy różne gadżety typu dron leczący czy wieżyczka z miotaczem ognia.

Druga gra to strzelanka sci-fi, bardziej przypomina klasyczne RPG z wielkimi bossami, rozbudowanymi mechanikami raidowymi itd. Też jest zbieranie gearu, dodatkowo jest cała masa egzotycznego (najlepszego) sprzętu którego założyć można tylko 1 broń i 1 część pancerza, ale który za to znacznie modyfikuje rozgrywkę. Dla przykładu weźmy egzotyczny rewolwer “Lumina” - zachowuje się jak normalny rewolwer… ale gdy zabijesz nim przeciwnika to tworzysz szczątki/okruchy światła które możesz pozbierać by naładować następny pocisk w kaburze tak żeby uleczył sojusznika i dał mu buffa.

Obie gry oprócz PvE mają też PvP, graczy nie brakuje w żadnym tytule, gear zdobywasz w obu, więc teoretycznie oba tytuły pasują :stuck_out_tongue:

4lajki

Jak masz chęci to przetestuj następujące darmówki:

  • Alliance of Valliant Arms
  • Black squad
  • Warface
  • Warrock

Dawno nie grałem i nie wiem jak obecna sytuacja. Tytuły te jednak przez lata dawały mi kupcie radochy z ha ee sików :yum:

nadal znajdziesz full serwery wiec jest z kim grac

Ja bym osobiście polecał coś podziałać z Warzonem, bo gra jest całkiem dobra i łatwo o graczy. W jakim sensie szwankuje Ci launcher blizzarda?

Może fallout 76? Mimo początkowego hejtu, gra nie jest tym czym była na początku, teraz da się sensownie pograć, a jest wszystko o czym mówisz.
Może the division2?

A może Planetside 2? Ludzi dalej jest sporo, sprzętu do wyboru też, level też jako takie są i przede wszystkim mocno otwarta mapa, czasem nie wiesz skąd oberwiesz

Planetside 2 to jedyna opcja tutaj.
Sieciowe, system ekwipunku, ulepszanie broni oraz postaci.

Tylko Destiny

hmm ja myślę, masz kilka opcji:

  1. Hardcorowy- escape from tarkov ( mój typ)
  2. destiny 2 lub warframe
  3. oczywiście battlefieldy czy to 4, 1 lub 5 zależy co lubisz. ( moze być STAR WARS Battlefront II ale ostatnio słabo z graczami)
  4. squad - ciekawa gierka fajnie sie gra w ekipie (dosc trudna) alternatywa dla tego planetside 2
  5. ostatnia gra jaką mogę ci zaproponować to heroes & generals :slight_smile:

Zastanów się jaką epokę lubisz i co jest istotne dla ciebie w samej grze myślę, że coś z moich typów powinno ci się spodobać :grin:

Ja za to podpowiem, że jak strzelanka to nie Warframe, mam dużo godzin na liczniku, to są pokemony w kosmosie (zbierz WSZYSTKO!), tylko zamiast turowej rozgrywki na początku można grać prawie strzelankowo PvE, a od pewnego momentu nie polega już na strzelaniu, tylko na press LMB/4/4+LMB, etc. to win.

Jak czysto strzelankowo, to wypróbuj R6 Siege - albo polubisz, albo znienawidzisz.
Jak faktycznie looter-shooter to albo The Division, albo Destiny.
Ewentualnie DayZ albo coś tego typu, ale skoro Apexowe podejście do ekwipunku nie pasuje, to pewnie i DayZ nie podejdzie.
Jak szukasz strzelankowych dark soulsów to Escape from Tarkov.

1lajk
  1. Destiny 2. Warto jednak obejrzeć np. na jutubie parę poradników z rodzaju “jak zacząć”, czy “dla początkujących” bo można się na początku trochę zagubić (po przejściu wstępu nie bardzo wiadomo co dalej ze sobą zrobić - chociaż ma się to podobno zmienić po 10 listopada kiedy wchodzi duży update). F2P na steamie. Bardzo dobrze spolszczone (dialogi, dubbing, tekst, interfejs).
  2. Division 1 lub 2. Nie jest F2P, spolszczone tylko teksty i interfejs. Trochę mniej mmo a bardziej solo/coop/pvp arena w porównaniu z Destiny2. Rozgrywka prostsza. Bardziej realistyczny świat (bliska przyszłość po epidemii, walka z rządzącymi miastem gangami, a Destiny 2 - układ słoneczny, najeźdźcy z kosmosu, daleka przyszłość, supermoce).

Taką jedyną sensowną odpowiedzią jaka mi się nasuwa to ARMA III na trybie King of the Hill.

84% pozytywnych opinii z 43,638 recenzji użytkowników.

Tak właściwie to w każdym xD miałem kiedyś go zainstalowanego i próbowałem pobrać warzone to pobieranie wywaliło, stwierdziłem że odinstaluję go i zainstaluję jeszcze raz i teraz jak chcę zainstalować to jest tylko okienko że trwa przygotowywanie i nic się nie dzieje i nawet w menadżerze proces nie pobiera żadnych zasobów

Sandstorm nie jest tak dobry jak ,1"

Ale w 2 dodali te rzeczy, których autor szuka :wink: