Subskrypcja

Witam, jak dotąd subowałem całe wakacje, żeby dostać te różne bajerki związane z dodatkiem. Teraz jednak mam zamiar levelować około 3 postacie i zastanawiam się, czy opłaca mi się w tym czasie wykupować subskrypcję czy lepiej wylevelować postacie na preferedzie do 65 a potem na end game kupić. Co radzicie?

Witam, jak dotąd subowałem całe wakacje, żeby dostać te różne bajerki związane z dodatkiem. Teraz jednak mam zamiar levelować około 3 postacie i zastanawiam się, czy opłaca mi się w tym czasie wykupować subskrypcję czy lepiej wylevelować postacie na preferedzie do 65 a potem na end game kupić. Co radzicie?

Witaj .Ja uważam ,że jeśli grać w SWTOR to tylko na subie (chyba ,że masz unlocki porobione). 30zł to nie jest dużo a gra się mimo wszystko komfortowo :)

Powiem tak : jak sie sprezysz to dasz rade i w ciagu tego miesiaca sie ogarnac z postaciami + poczatkiem endgame :). Dodatkowo pamietaj o jednym wielkim minusie jesli chcesz najpierw stworzyc postac.... rasy - ja jakos nie lubie zadnej z tych standardowych bo mam dusze Mirialana :D

Akurat te postacie już stworzyłem. Chodzi mi o to czy lepiej kupować suba gdy je wyleveluje czy już teraz jak je leveluje.

Witam, jak dotąd subowałem całe wakacje, żeby dostać te różne bajerki związane z dodatkiem. Teraz jednak mam zamiar levelować około 3 postacie i zastanawiam się, czy opłaca mi się w tym czasie wykupować subskrypcję czy lepiej wylevelować postacie na preferedzie do 65 a potem na end game kupić. Co radzicie?