Subskrypcja!

Witam. Mam pare pytań odnośnie sybskrycpcji odnawianej automatycznie co miesiąc z konta paypal. Zawsze w grach p2p używałem prepaidów. Zastanawiam się nad samoodnawialną opcją z konta paypal. Czy zamawiając taką, w wypadku nie posiadania pięniędzy na koncie Paypal po np. 2 miesiącach subskrypcja automatycznie wygasa ? Jak wygląda zrywanie takiej opcji ? Pytam się ponieważ 2 miesięczny prepaid kosztuje prawie 100zł. Miesięczna opłata przy samoodnawialnej wersji to koszt 30 zł. Więć gdzie jest haczyk skoro mogę wziąć opcje samoodnawialna, a po 2 miesiącach zrezygnować i zapłace jedynie 60 zł ?

Możesz wziąć odnawialną, w przypadku braku środków na koncie paypal subskrypcja wygasa, i nie są już pobierane żadne opłaty, nawet jeśi w późniejszym czasie po wygaśnięciu będziesz miał jakieś środki na paypalu.

Dzięki za info.To już z czytej ciekawości - Jaki jest sens kupowania prepaidu :D?

Może jak ktoś nie ma paypala

@voltaz, ja nie mam paypal a kiedy grałem w TOR, opłacałem suba z VISA. A co do pytania @Meemmento to teraz faktycznie nie ma to większego sensu. Opłacało się go kupować, jak jeszcze nie było cen w PLN.

bierzesz suba visa/paypalem & i cancelujesz, po 1razowym za kupie bedzie mogl kupic "nie reocurring suba" - czyli po prostu 30 dni czasu.

Witam. Mam pare pytań odnośnie sybskrycpcji odnawianej automatycznie co miesiąc z konta paypal. Zawsze w grach p2p używałem prepaidów. Zastanawiam się nad samoodnawialną opcją z konta paypal. Czy zamawiając taką, w wypadku nie posiadania pięniędzy na koncie Paypal po np. 2 miesiącach subskrypcja automatycznie wygasa ? Jak wygląda zrywanie takiej opcji ? Pytam się ponieważ 2 miesięczny prepaid kosztuje prawie 100zł. Miesięczna opłata przy samoodnawialnej wersji to koszt 30 zł. Więć gdzie jest haczyk skoro mogę wziąć opcje samoodnawialna, a po 2 miesiącach zrezygnować i zapłace jedynie 60 zł ?