Sunwell - powrót 13 listopada

Dobrze wspominam Sunka. Grałem krótko, bo jedynie nieco ponad rok, a poznałem wiele ciekawych osób i to właśnie one sprawiły, ze gra stała się dla mnie przyjemnością. Po zamknięciu Sunka poszedłem na chwilę na global, wbiłem pierwszą setkę i zacząłem się nudzić, gdyż byłem sam. Prawda, można grać na globcu i mieć z tego przyjemność, jednak dla mnie liczą się znajomi. Bez nich gra w tak potężną grę jak WoW jest dla mnie pusta.

PS. Pozdro dla aliantów :D

Drama33 dobrze gada, ah gdzie te stare czasy kiedy na hellground miałem tylu znajomych :D

Grałem na HG jak byłem w ostatniej gimnazjum, server troche stoi. Biorąc pod uwagę atmosfere na tamtejszym forum, administracja servera była wtedy w moim wieku :D

Panowie nie żeby coś ale zacząłem dyskusję o Sunwellu a nie o Moltenie i HG xD

Ktoś coś wie na temat tej reaktywacji? czy to już potwierdzone info itd?

Oczywiście, że potwierdzone. Sam się wybieram bo Legion to już nie world of warcraft :\

Oczywiście, że potwierdzone. Sam się wybieram bo Legion to już nie world of warcraft :\

Legion jest jednym z najlepszych dodatków który jest wychwalany na każdym możliwym portalu gamingowym, i nie pisz mi tylko że jest wychwalany bo dopiero niedawno była premiera. Więc co takiego różni Legion od np: wotlka do którego jest porównywany ?

Pytam tak z czystej ciekawości bo zawsze mnie zastanawiają opinie osób nt. czegoś czego nie sprawdzili

A mnie bawią fanboje którzy traktują wszystkich z góry. Legion kupiłem w pre-sale pierwszego dnia którego była taka możliwość więc sprawdzony :)

A mnie bawią fanboje którzy traktują wszystkich z góry. Legion kupiłem w pre-sale pierwszego dnia którego była taka możliwość więc sprawdzony 

Jestem ciekaw Twojego armory Kappa

A tak poza tym, to chciałem się dowiedzieć co Ci się nie podoba w nowym dodatku bo w sumie nie spotkałem jeszcze żadnej takiej osoby :)

A na ch*j Ci moje armory? Czarę goryczy przelał nowy garnizon pod zmienioną nazwą a konkretnie powtórka facebook'owych gierek z followersami i fakt, że wszystkie spece biegają z tą samą bronią.

Pytam tylko grzecznie o Twoje armory bo 90% z was pisze że grało, że opłacało, że zrobiło 90% contentu na grobalu ale nikt nie wysyła potwierdzenia :)

co do broni artefaktowych to jedyne co mi przychodzi teraz do głowy nto właśnie coś takiego... KappaKappaKappa

Życzę w takim razie miłej zabawy z wiecznie żywym Lich'em na privie :)

Może dlatego że 90% z nas ma w d*pie twoje zdanie na swój temat bo nie czuje potrzeby nic ci udowadniać?
Poza tym ja w tym wątku wyraziłem swoje zdanie a nie zaprosiłem do dyskusji.

"Czarę goryczy przelał nowy garnizon pod zmienioną nazwą a konkretnie powtórka facebook'owych gierek z followersami i fakt, że wszystkie spece biegają z tą samą bronią."

Ze co? Chyba mowimy o innych grach....

Patrząc na bronie to nawet Druid ma rozrzut na dagery, fisty I staf. Czlowiek co Ty P# może Ty sobie zwyczajnie nie radzisz.... nie spotkałem jeszcze osoby ktora była by niezadowolona z dodatku. Fajny mapy ciekawe dungi world bosiki world questy itp itd a falowersi nie odgrywaja znaczenia jak w wodzie...

Followersi w wodzie odgrywali całkiem duże znaczenie, to przez nich mogliśmy uzyskać chore ilości golda ;p Co do reszty się zgadzam, dodatek jest miodny i nie wyobrażam sobie wracać teraz na stary content

Może dlatego że 90% z nas ma w d*pie twoje zdanie na swój temat bo nie czuje potrzeby nic ci udowadniać?
Poza tym ja w tym wątku wyraziłem swoje zdanie a nie zaprosiłem do dyskusji. 

To fajnie, że wyraziłeś swoje zdanie, które wszyscy mamy głęboko w d*pie, powodzenia na privach.

Ej, o czym jest ten post? Imo połowa osób powinna dostać warny

Chodziło mi o te "artefakty" a nie o to jaka klasa może czego używać.

A ty Zavael nie cwaniakuj bo właśnie jesteśmy na części forum poświęconej serverom prywatnym.

Chodziło mi o te "artefakty" a nie o to jaka klasa może czego używać.

A ty Zavael nie cwaniakuj bo właśnie jesteśmy na części forum poświęconej serverom prywatnym.

Warn za off-top jak najbardziej będzie zasłużony niepotrzebnie dałem się sprowokować forumowiczom, którzy chyba trafili do złego działu na forum.

Ej, o czym jest ten post? Imo połowa osób powinna dostać warny

@Motasina proszę wrzuć swoje armory. Postaram się nie śmiać z twoich 2 k achiv pointów bo chcę chociaż zobaczyć czy jesteś tylko noobem czy też kłamcą :).

@Motasina proszę wrzuć swoje armory. Postaram się nie śmiać z twoich 2 k achiv pointów bo chcę chociaż zobaczyć czy jesteś tylko noobem czy też kłamcą :).

Cholernie nudne masz życie jak śmiejesz się z cyferek w grze.

Prosze: