Superlux HD681 czy HD681F?

Witajcie. Mam dylemat, jakie słuchawki wybrać z tych, które wpisiałem w temacie. Cena ich praktycznie jest taka sama, dlatego zadam bardzo proste pytanie, które będą sprawowały się lepiej w CS:GO? Wiem, że HD681 mają głębszy bas co może przeszkadzać w takich grach jak CS:GO. Mieliście z nimi do czynienia? Czy rzeczywiście różnica jest po stronie HD681F?

Mam hd681 oprócz tego że próbowały mi zmiażdżyć czaszkę są są bardzo dobre, ale rozwiązałem ten problem z uciskaniem więc teraz są wręcz idealne. Mam już je pół roku.

Moje HD681 nie uciskają ani trochę. Zależy pewno od głowy i może od danego egzemplarza.

Co do tematu...
Są trzy wersje tych słuchawek:

HD681 - Najmocniejszy bass. Polecam dla każdego. (Sam ich teraz używam i polecam, bo dźwięk jest cudowny. Bass perfekcyjny, a ja nie lubię basu, ani ludzi w w VW Golfach czy BMW, a jednak tutaj ten rodzaj basu mi bardzo odpowiada)

HD681B - Balanced, czyli zbalansowane. Bass jest trochę słabszy niż w tych wyżej. Polecam dla kogoś kto już miał na uszach te wyżej słuchawki i bass mu przeszkadzał i chciałby go trochę mniej.

HD681F - Flat, czyli płaski dźwięk. Bas jest najmniejszy ze wszystkich. Dźwięk jest w tzw jakości studyjnej, bez żadnych podbić. Nie polecam normalnym ludziom. To tylko dla dziwaków i audiofili, którzy lubią dźwięk w jakości takiej jak podczas nagrywania... dla mnie fuj. Ustaw sobie wszystkie opcje w EQ na zero, to będziesz wiedział o co mi chodzi.

Wersja zwykła jest czarna z czerwonymi ozdobami, a wersje B i F są czarne z białymi ozdobami.

Wniosek, bierz zwykłe, albo B, ale B mogą Ci nie spasować, bo niektórzy są zawiedzeni nimi, że nie tego szukali, a zwykłe na pewno spasują :)

Bas w żadnej grze nie przeszkadza w żaden sposób. Usłyszysz wszystko, a nawet i więcej niż na słuchaweczkach za 40 zł Kauflandu - zapewniam.

Jest jeszcze wersja HD681 EVO mkII. To słuchawki z nowoczesniejszym wyglądem, welurowymi okładzinami na uszy i fabrycznie obniżonymi wyokimi tonami, które w zwykłej wersji, troche walą po uszach i trzeba je ręczenie przyciszyć, żeby nie ogłuchnąć. Kosztuję ok. 140zł jeśli dobrze pamiętam. Dostępne są dwa kolory, białe i czarne.

Jakość dźwięku tak samo dobra.

Słuchawki zamówione, wybrałem HD681. Przed zamknięciem mam jeszcze jedno pytanko, ale na temat pewnej podkładki. Otóż znalazłem niezłą promocje na podkładkę Roccat Raivo: http://procpu.pl/p/1723/8465/roccat-raivo-stealth-black-podkladki-gaming-strefa-gracza.html. Może jakaś osoba użytkująca ją mogłaby powiedzieć, czy jest warta zakupu? Chyba nie muszę znów wspominać, że ewentualnie sprawować się będzie przy CS:GO, zatem przydałaby się pod kontrole. Z góry dzięki za chęć i pomoc!

Co do tej podkladki to się nie wypowiem, jednak jak chcesz coś w podobnej cenie to mogę polecić steelseries steelpad qck, jednak większość podkładek to to samo, różnią się tylko logiem.

Witajcie. Mam dylemat, jakie słuchawki wybrać z tych, które wpisiałem w temacie. Cena ich praktycznie jest taka sama, dlatego zadam bardzo proste pytanie, które będą sprawowały się lepiej w CS:GO? Wiem, że HD681 mają głębszy bas co może przeszkadzać w takich grach jak CS:GO. Mieliście z nimi do czynienia? Czy rzeczywiście różnica jest po stronie HD681F?