Świat w którym żyjemy to magia XD

Czy nie wydaje wam sie to piękne XD? Pomyślcie że po śmierci czeka nasz ciąg dalszy naszej egzysty XD Aktualnie znajdujemy się w świecie niemagicznym który i tak jest magiczny ( pomyślcie o komputerach i taśmach wideo których działania do dziś nikt nie umie wyjaśnić metodą wiarygodną od podstaw ) mamy tutaj masę osób która jest autentycznie magiczna i wie o istnieniu magi XD niestety nie mogą zdradzać tego sekretu XD Ponieważ życie tutaj to wielki test dla każdego z nas XD nie można tutaj żyć jakbyśmy chcieli to co mamy jest wyzwaniem któremu musimy sprostać XD niektórzy są już tak długo w tym świecie że nie muszą pracować XD dostajemy kase magicznie i możemy leniuchować XD niektórzy żyli w ładzie i dostatku tak długo że teraz są bezdomnymi i muszą pokutować XD Jak wiecie w życiu zdarza nam się cierpieć są to bóle głowy zęba stresy itp. jest to spowodowane tym że świat w którym żyjemy czyli Gaja wymaga od nas 2 rzeczy : przyjemności oraz cierpienia XD to 2 może wam się na pewno nie spodoba ale jesteśmy silni i dajemy rade w czyśćcu XD Ważne jest przestrzeganie przykazań i prawa dzieki temu jest nam w życiu lżej XD Aktualnie planeta jest zawieszona w czasie przez co powtarzamy żywot od nowa aż staniemy się istotami zrównoważonymi z istotami co żyły w tych światach przed nami XD Kiedy to się skończy każdy z nas wróci do swoich prawdziwych miejsc życia XD Może to być śródziemie lub inne znane miejsca z książek i filmów które daje nam Magiczny świat XD
Jak myślicie skąd pochodzicie i co robiliście w magicznych światach XD?

No dość problematyczne pytanie , nie zagłębiałem się nigdy w takich tematach :smiley:

Prawdopodobnie mój świat to jakiś hentai gdzie byłem kobietą gwałconą przez macki.

1lajk