Świeżak w tym świecie

Szukam jakiegoś miłego gościa, który pomoże mi się zagłębić w tajniki lineage II. Grałem kiedyś w tą gierke i chciałbym powrócić, bo chodzi za mną od ładnych paru miesięcy. Głównie zależało by mi na pokierowaniu mnie na jakiś fajny, stabilny serwer bez pay2win. Grałem pare ładnych lat temu, za naprawdę gówniarza i już nic nie pamiętam co i jak. Szukam takiej osoby, bo nie chce się zniechęcić gdy nie będzie mi szło, bo albo trafie na jakiś słaby prywatny serwer, albo czegoś do końca nie zrozumiem.

Fajna gra, kiedyś się grało. Ale odradzam privy. Zawsze w każdej grze odradzam privy. Oficjalny serwer to oficjalny, nigdy nie padnie. A z priwami wiadomo jak jest liczy się szybki zarobek a później zamknięcie serwerów. Poza tym szykuj się na mega wymagania i spadki fps'ów nigdy tego nie rozkminiałem. Dlaczego stare gry jak Aion czy właśnie L2 tak słabo chodzą na współczesnych PC. Ja miałem takie dropy fps'ów na oficjalnym serwerze (najnowsza kronika) że głowa mała.

Mój przedmówca ma rację większość privów tak działa tylko nie wszystko to prawda. Moim skromnym zdaniem jako weteran L2 mogę powiedzieć, że oficjalne servery L2 (Ncsoft, Innova) to największe p2w jakie widziałem i to nie tylko moje zdanie. Grałem na wszystkich tworach jakie przez ostatnie lata wychodziły, osiągałem również sporo w tej kwestii ale nigdy tak dużo jak Ci co dotowali. Mimo wielkiego p2w grało mi się świetnie bo jest to moja najukochańsza gra i powiem szczerze wszystkie dodatki mi się podobały od tych najstarszych do tych najnowszych, każdy wnosił coś innego . Swoją karierę z l2 zacząłem chyba na największym i najlepszym polskim prywatnym serverze (Graveland) oczywiście wszystko co dobre kiedyś się kończy i tak też Graveland po chyba 10 latach istnienia upadł (mogę się mylić ale nie wiele). Ostatnio grupka zapaleńców odkupiła domenę gravelandu i uruchomiła server na nowo, oczywiście musiałem też spróbować i na razie gra mi się świetnie. Aby dalej się nie rozpisywać to moja propozycja :
1) Graveland.pl - polski server kronika H5 raty 4x na chwilę obecną działa bez zarzutu administracja bierze czynny udział w życiu servera,

2) Online z dnia na dzień się powiększa wraca do gry coraz więcej ludzi, którzy już kiedyś tam grali
3) Nie mam zbyt wiele czasu ale staram się być w grze codziennie, gram wieczorami i chętnie Ci pokieruje, pomogę jak tylko będę mógł

4) Nie posiadam ts-a ale jakiś kanał z hasłem uda mi się wyrwać

5) Nie ważne jaki server wybierzesz czy to będzie priv czy oficjal doznasz jakiegoś p2w tylko mniejszego lub większego i nie ma co się tu dziwić grę jak i ludzi do ich obsługi za coś trzeba utrzymać

Fajna gra, kiedyś się grało. Ale odradzam privy. Zawsze w każdej grze odradzam privy. Oficjalny serwer to oficjalny, nigdy nie padnie. A z priwami wiadomo jak jest liczy się szybki zarobek a później zamknięcie serwerów. Poza tym szykuj się na mega wymagania i spadki fps'ów nigdy tego nie rozkminiałem. Dlaczego stare gry jak Aion czy właśnie L2 tak słabo chodzą na współczesnych PC. Ja miałem takie dropy fps'ów na oficjalnym serwerze (najnowsza kronika) że głowa mała.

A ja zawsze powtarzam, że Lineage 2 to nie jest gra dla nowych.

 szykuj się na mega wymagania i spadki fps'ów nigdy tego nie rozkminiałem. Dlaczego stare gry jak Aion czy właśnie L2 tak słabo chodzą na współczesnych PC. Ja miałem takie dropy fps'ów na oficjalnym serwerze (najnowsza kronika) że głowa mała.

SSD i po kłopocie. L2 wymaga w miastach i na mass pvp mega szybkiej prędkości odczytu, która zapewnia jedynie SSD. Miałem HDD, w miastach i na pvp zawsze leciałem na Alt+p a i tak miałem 20 fpsów i ściny. Teraz mam SSD z odczytem 500Mb/s i problem znikł, nawet na ultra detalach.

Co do mentora - obecnie gra prowadzi Cię za rączkę do 85lvla, więc się nie pogubisz. Jeśli nie wiesz gdzie expić na danym poziomie, to możesz posiłkować się http://www.lineage2.com/en/game/path-to-awakening/ z serwera NA (nie polecam grać u nich ze względu na ping).

Ogólnie co oficjal to oficjal i żaden pirat długofalowo go nie przebije. Imo jak masz grać, to na https://eu.4game.com/lineage2/play/

SSD i po kłopocie. L2 wymaga w miastach i na mass pvp mega szybkiej prędkości odczytu, która zapewnia jedynie SSD. Miałem HDD, w miastach i na pvp zawsze leciałem na Alt+p a i tak miałem 20 fpsów i ściny. Teraz mam SSD z odczytem 500Mb/s i problem znikł, nawet na ultra detalach.

 

Co do mentora - obecnie gra prowadzi Cię za rączkę do 85lvla, więc się nie pogubisz. Jeśli nie wiesz gdzie expić na danym poziomie, to możesz posiłkować się http://www.lineage2.com/en/game/path-to-awakening/ z serwera NA (nie polecam grać u nich ze względu na ping).

 

Ogólnie co oficjal to oficjal i żaden pirat długofalowo go nie przebije. Imo jak masz grać, to na https://eu.4game.com/lineage2/play/

A pamiętasz może Polski OFICJALNY server L2 Lilith pod banderą Innovy ? Deklarowali, że będzie on istniał bez merge itp i co po 1 roku życia został przyłączony do Core :) Więc tak naprawdę nigdy nie wyczujesz, ja do gravelanda mam zaufanie :) chłopaki się postarali i nadal się starają. Jednak muszę przyznać Ci racje w jednej kwestii większość ruskich pseudo offów jest robionych pod kasę i działają z 2-3mc

Ristofer, super :D Dzięki za pomoc, już się zaznajamiam z Graveland i myślę że się jutro złapiemy w grze i pogadamy jak zacząć i tak dalej. Dziś sobie już ściągnę, założe konto :D

Jeśli masz jakiś komunikator typu; skype, discord, albo nawet głupiego steama to wyślij mi na priv chętnie Cię dodam i umówimy się na naukę :D

A ja zawsze powtarzam, że Lineage 2 to nie jest gra dla nowych.

Lepiej późno niż wcale kolego :)

Lepiej późno niż wcale kolego 

Przekonamy się

Szukam jakiegoś miłego gościa, który pomoże mi się zagłębić w tajniki lineage II. Grałem kiedyś w tą gierke i chciałbym powrócić, bo chodzi za mną od ładnych paru miesięcy. Głównie zależało by mi na pokierowaniu mnie na jakiś fajny, stabilny serwer bez pay2win. Grałem pare ładnych lat temu, za naprawdę gówniarza i już nic nie pamiętam co i jak. Szukam takiej osoby, bo nie chce się zniechęcić gdy nie będzie mi szło, bo albo trafie na jakiś słaby prywatny serwer, albo czegoś do końca nie zrozumiem.