Świry wariaci zajawkowicze szukam was

Hej! jestem tu nowy
Po zbieraniu się pół życia w końcu postanowiłem, a co mi tam, chce przepaść bez reszty w jakąś zarąbistą grę, z żywym community, z ludźmi z pasją do tego, którym się po prostu chce! nie jest to takie proste. Z racji że zbierałem się do tego tyle, gatunek mmo ustąpił pola innym, ale się nie poddaje! jak napisałem wyżej, szukam ludzi z pasja do wirtualnego świata w którym spedzaja swoje wolne chwile, czy jestes w takiej samej sytuacji jak ja, czy brakuje wam kogoś do rajdów, szybko ogarnę i się przyłącze!
wymagania co do gry mam 3
jest to mmo rpg(nie action nie fps) w klimacie fantasy
-Sa w niej tacy ludzie, lub wy nimi jestescie
-nie jest na p2w-owym wymarciu
aktualnie zaczynam z gw2, które przypadło mi do gustu, ale jestem otwarty na każdą gre

Nie ma w co grać

zostań przy gw2, sama niedawno wrócilam po latach, ciężko znaleźć cokolwiek…

Cóż, sytuacja jest prostsza niż myślisz :smiley: Zacznij grac w Metin2 pl, jedyne co potrzebujesz to rękawiczka dropu z ISu - możesz to traktować jako abonament. Pozdrawiam :wink:

Był podobny post, polecam Warhammera return of reckoning, nie jestem w stanie za wiele napisać o tej grze bo dopiero zacząłem ale zdziwiłem się ile ludzi tam gra, toczy się jakieś życie i chętnie ludzie pomagają.

1lajk

Ja osobiście gram aktualnie w Finał Fantasy XIV. Oczywiście jest to gra z abonamentem lecz usuwa to z gry elementy p2w przez co ten system jak najbardziej mi odpowiada. Graczy pełno, nigdzie w żadnej grze nie spotkałem tak świetnych ludzi jak tam.

do twoich wymagań można polecić standardowo tylko i wyłącznie 3 podstawowe produkcje.

  1. World of Warcraft
  2. Final Fantasy
  3. Guild Wars 2

Mimo wszystko polecam spróbować zagrać w Black Desert Online.

WoW Classic. Obecnie nie ma nic lepszego na rynku. Jak już się zdecydujesz to polecam server Shazzrah po stronie hordy. Zapewne znajdziesz tam gildie dla siebie.

Nie graj w MMO bo to wymarły gatunek, zacznik tryhardować w esport.

Ja gram z kumplem w Inferne , tego metina3 , powiem wam że fajnie się zapowiada i niedługo już wejdą gildie :slight_smile: mam 43 lvl kumpel 50 , discord i dobra baza graczy , nie spotkałem tam dzieci tylko można powiedzieć starych wyjadaczy i polecam bo Gracze sobie pomagają , czuć stary klimat metina 2 :smiley: , oraz administracja aktywna nie to co gm w innych grach , kontakt przez discord bo gra ma swój kanał :slight_smile:

Cześć, chętnie z Tobą zagram w Guild Wars 2, też się wahałem no, bo - samemu? W MMO? To już lepiej jakiegoś singla odpalić. Jak masz czas i ochotę to się odezwij albo rzuć jakiś namiar to się zgadamy.

Jedynym pasującym do braku p2w i żywym community jest Albion Online.
Gra żywa, nie znajdziesz mapy gdzie nikogo nie ma. Nie ma też możliwości abyś nie znalazł kompanów do gry. Walki wyglądają żywo, ZvZ (Zerg jest to grupa co najmniej 11 graczy) wyglądają epicko. Premium w bardzo szybko można kupić za silver aktualnie kosztuje ok 8mln, myślę, że nawet nowy gracz zarobi na to w ~2 tygodnie, wystarczy się przyłożyć.
Walki są dość ciężkie, ze względu na to, że każdy się mocno stara, bo gdy zginiesz to tracisz wszstkie przedmioty, które miałeś ze sobą i na sobie.