Swoje studio gier

Witam serdecznie, kolegów i koleżanki. Chciałbym się z wami pochwalić moim studiem gier, otóż to, zostałem deweloperem gier i tworze swoje własne gry. Narazie moje studio jest początkujące, dopiero raczkuje ale jeśli chcecie śledzić i podziwiać moją twórczość to zapraszam lub wesprzeć moją twórczość to zapraszam do odwiedzenia adresu mojej strony www: http://backgroundgamestudio.cba.pl/. Znajdziecie tam darmowe gry do pobrania, gry mojego studia gier, jak na razie jest tam tylko jedna gra ale wkrótce możecie się spodziewać więcej gier na mojej stronie. Bardzo ucieszyło by mnie wasze zainteresowanie moim studiem gier, moją twórczością gdyż robię te gry dla was graczy, a nie dla kasy. Uprzedzam że dopiero uczę się programowania i tych wszystkich innych tematów powiązanych z tworzeniem gier. Studio nazywa się Background Game Studio, Pozdrawiam.

Nikt nic z tej strony nie pobierze, bo wygląda ona na scam. Poza tym developerzy gier potrafią tworzyć proste, przejrzyste strony internetowe - Ci początkujący też.

2lajki

Pierw polecam nauczyć się pisać po polsku na poziomie wyższym niż szkoła gimnazjalna, a dopiero potem zakładać studia gier. Nie wspominając już o angielskim.

2lajki

W odpowiedzi na komentarze użytkownika LeeYo i Nestor, ulepszyłem stronę mojego studia gier. Zmieniłem wygląd strony, strona jest bardziej przejrzysta. Popracowałem też nad poprawną pisownią, w obu językach. Poprzednia strona była tymaczasowa, oraz była to strona z pierwszego kursu html. Cieszę się że mogę powiedzieć, że od tamtej pory dużo się zmieniło na mojej stronie. Strona jest ładniejsza, prosta i przejrzysta. Znajdziecie tam również linki do subkrybowania mojego kanału na Youtube, do mojego discorda, profilu na twitterze oraz profilu na steam. Adres strony pozostał bez zmian: http://backgroundgamestudio.cba.pl/. Strona i gry są ciągle rozwijane. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź moją stronę internetową, tam znajdziesz więcej szczegółów. Pozdrawiam serdecznie.