Sword Art Online

"Testował" ktoś z was to Anime? Jak pierwsze wrażenie bo dla mnie bardzoo pozytywne perełką tego sezonu możliwe że zostanie. Dodam jeszcze że to drugie Anime które obraca się wokół tematyki MMO co się spotkałem.

popsuleś niespodziankę

Jak mi przykro ^^ - przybliż mi jak niespodzianka miała wyglądać.

w postaci newsa ^^

Gracze zostali uwięzieni w grze wbrew ich woli i muszą dobrnąć do end gamu, żeby było ciekawiej ich avatary poznikały i biegają postaciami wygladającymi jak oni sami w realu.

Poruszane są stereotypy mmo w stylu "help me jestem nowy", i czy facet gra żeńską postacią, etc. Troszkę kiczowato to wszystko wygląda, tempo jest bardzo powolne akcja niby ma się rozkręcić a tu już koniec. Kreska ładna, przypomina mi Spirited Away, ale po liftingu tą nową metodą(nie pamiętam tej dziwnej nazwy). Ogólnie nie zachwyca po pierwszym odcinku, mimo wszystko widać potencjał o ile się rozkręci a akcja nie będzie się ciągnąć tak powoli.

Obejrzyj czasu nie stracisz, bo tragicznie nie jest, ale wątpię bym do tego wracał. Anime typu: "obejrzałeś już wszystko i masz wolne 20 min".

Polecam żebyś lepiej obejrzał Tari Tari albo Kokoro Connect co jest dla mnie dużym zaskoczeniem.

"Poza tym uważam, iż Kartagina powinna zostać zburzona."

"Testował" ktoś z was to Anime? Jak pierwsze wrażenie bo dla mnie bardzoo pozytywne perełką tego sezonu możliwe że zostanie. Dodam jeszcze że to drugie Anime które obraca się wokół tematyki MMO co się spotkałem.