SWTOR czy da się grać F2P?

Witam, zastanawiałem się czy nie zacząć przygody z SWTOR, lecz niestety nie chcę na razie wydawać na grę żadnych pieniążków. Czytałem o nałożonych ograniczeniach na graczy F2P i stąd moje pytanie czy w tą grę da się wgl. grać czy tych ograniczeniach?

Czy człowiek prędzej się zniechęci niż zachce w nią grać?

Moim zdaniem oczywiście się da, ale będzie ciężko... polecam kupić premium na miesiąc (jeśli gra zrobi na tobie pozytywne pierwsze wrażenie), raz kupując premium, na dowolną ilość czasu, dostajesz nielimitowany dostęp do wszystkich dodatków jakie do tej pory wyszły (czyli nawet jak skończy się premium możesz je przechodzić, np. na nowych postaciach) oraz uzyskasz status Preferred co znacząco umili grę. Osobiście wbiłem ~35lvl grając F2P po czym kupiłem premium na miesiąc, teraz gram nadal ale na statusie Preferred, kiedy wyjdzie ostatni epizod ostatniego dodatku Knights of the fallen empire zamierzam odświeżyć suba. Tutaj masz bardzo ładnie opisane jakie bonusy mają poszczególne statusy -> https://www.reddit.com/r/swtor/wiki/f2p

Więc w takim razie spróbuje. A jak z playerbasem? Gierka ma już parę lat na karku. Trzyma się jakoś?

Z tego co się orientuję to w patchu 4.0 usprawnili lvlowanie postaci na modelu F2P i idąc głównym wątkiem spokojnie wbijamy level. Jak to jest naprawdę to nie wiem bo cały czas mam aktywnego suba. Osobiście polecam zainwestować w suba, który jest chyba najkorzystniejszy obecnie z pośród tylu MMO. 30zł na miesiąc to mała kwota a przy tym dostajemy dostęp do trzech dodatków i wszystko mamy odblokowane.

Co do graczy to serwery żyją, najwięcej ludzi przesiaduje i tak na flocie lub w nowych lokalizacjach jak wychodzą kolejne Chaptery dodatku Knights of the Fallen Empire.

Witam, zastanawiałem się czy nie zacząć przygody z SWTOR, lecz niestety nie chcę na razie wydawać na grę żadnych pieniążków. Czytałem o nałożonych ograniczeniach na graczy F2P i stąd moje pytanie czy w tą grę da się wgl. grać czy tych ograniczeniach?

Czy człowiek prędzej się zniechęci niż zachce w nią grać?