SWTOR i subskrypcja

Witam

Czy jest możliwość wykupienia subskrypcji za Cartel Points ?

Jako ze na koncie telefonicznym mam ponad 300zł to chciałem się zapytać czy można to jakoś wykorzystać by kupić subskrypcje, jeśli nie to co warto kupić w Item Shopie za Cartel Pointsy ?

Zauważyłem że jest dostępna subskrypcja przez SMS na 60 dni ale nie rozumiem dlaczego udostępnili taką możliwość skoro operatorzy w Polsce nie akceptują tak dużej kwoty PREMIUM więc i tak nikt nie wysyła smsów, zmieniliby płatność SMS na 30 dni a wtedy cena 30 zł SMS;em zostałaby zaakceptowana przez operatorów w Polsce

Wracając do pytania, co warto kupić za Cartel Pointsy ? wydaje mi się że na 100% actionbary pod skille

Powiem tak. Jesli nigdy nie byles subem to zdecydowanie bardziej warto kupic suba niz CC. Natomiast jesli juz byles to za CC mozna dokupic tak by miec :

- 3 paski skilli, no, ewentualnie 4 jesli nie masz co robic z hajsem

- certyfikacje na itemki (by moc zakladac niektore lepsze jest to potrzebne)

- a po za tym sa same duperelki dla wygladu

Wiesz o tym ze te limity na sms premium tak na prawde nie maja znaczenia? Bo mozna wyslac np 2 razy po 30 zl. I tak w nieskonczonosc :D

Jak 2x po 30 zl ? nie mozna kupić subskrypcji na 30 dni(30zl) bo nie ma takiej opcji, jest tylko na 60 dni (60zl) wiec nie mozna tego "rozdzielic" :P

///edit

Czy jak kupie w IS dodatkowe sloty na skille czy np: na te itemy lepsze to jest to zakup na konto czy tylko na postać ?

Podepnę się pod temat: chciałabym pograć ale ponoć jakieś dodatki trzeba kupić żeby max lvl wbić, patrze na allegro ale tam nie ma żadnego dodatku do kupienia, można gdzieś go kupić czy tylko za CC?

Najlepiej wykupic subskrypcje. Djae ona dostep do wszystkich dodatkow ktore sie juz ukazaly. Po wygasnieciu zostaje konto premium i zachowuje sie dodatki ktore ukazaly sie podzcas posiadania suba. (czyli te co byly i kilka chapterow najnowszego )

Co do SMS chwilowo nie mozna za nie nic kupic. SMS boku cos nawalil a devsi od prawie roku nic z tym nie robia.

Jeśli chcesz kupić suba na miesiąc to dajesz opcje za 30zł/miesiąc i jak już pobierze Ci z konta 30zł anulujesz subskrypcje. I po takim zabiegu masz 30 dni suba za 30zł do tego za kupno suba otrzymałeś 500 cartel points i po zakończeniu suba dostaniesz 500 cartel pointsów (te drugie 500 carteli to już za ten następny miesiąc, także jak Ci się skończy sub i kupisz ponownie tą metodą to nie dostaniesz 500 carteli aż do następnego miesiąca). Warto też zrobić authenticator jak masz możliwość gdyż za jego posiadanie dostajesz 100 cartel pointsów miesięcznie czy masz suba czy nie.

Warto kupić suba bo cena za miesiąc jest strasznie atrakcyjna, ładnie się teraz lvl wbija po wprowadzeniu KOTFE.

Tutaj mały plan co robić

chciałabym pograć ale ponoć jakieś dodatki trzeba kupić żeby max lvl wbić,

Jako sub wszystkie dodatki masz za darmo. RotHC SoR oraz wszystkie obecne części KotFE.

Witam

Czy jest możliwość wykupienia subskrypcji za Cartel Points ?

Jako ze na koncie telefonicznym mam ponad 300zł to chciałem się zapytać czy można to jakoś wykorzystać by kupić subskrypcje, jeśli nie to co warto kupić w Item Shopie za Cartel Pointsy ?

Zauważyłem że jest dostępna subskrypcja przez SMS na 60 dni ale nie rozumiem dlaczego udostępnili taką możliwość skoro operatorzy w Polsce nie akceptują tak dużej kwoty PREMIUM więc i tak nikt nie wysyła smsów, zmieniliby płatność SMS na 30 dni a wtedy cena 30 zł SMS;em zostałaby zaakceptowana przez operatorów w Polsce

Wracając do pytania, co warto kupić za Cartel Pointsy ? wydaje mi się że na 100% actionbary pod skille