SWTOR --- Ostatni Batalion ---- rekrutacja

5ab07df947fc72d7d52d2c274e362da1.jpg

Ostatni Batalion

W czasach gdy niepewność i strach rządzą galaktyką, a Republika nie gwarantuje pewnego bezpieczeństwa, jedyną z niewielu już ostoi sprawiedliwości stał się Ostatni Batalion. Formacja ta została powołana do życia po to, aby każdy mógł zawalczyć o wolny od uciemiężenia kawałek galaktyki wyszarpując go ze szponów nikczemnych Sithów, oraz wypełniając misje najwyższej rangi, dzięki którym losy Republiki staną się bardziej pewne. Tutaj każdy znajdzie dla siebie odpowiadające mu zadanie, pomoc w wypełnianiu misji i z pewnością przyjazne dusze. Trzon gildii to nie tylko doświadczenie, ale także otwartość na nowe znajomości, doznania, poczucie humoru, gotowość do przeżycia ciekawej przygody i obrony słabszych. Zebrani tu ludzie gotowi są stanąć w obronie Republiki i innych zakątków kosmosu ogarniętego korupcją i zepsuciem zasianym przez ciemną stronę mocy.

Oferujemy:

- Miłą atmosferę;

- Team Speak;

- Koleżeńską pomoc.

UWAGA

TS3 jest bardzo ważną częścią naszej gildii.

Serwer: The Progenitor

Republika: Ostatni Batalion

Imperium: Szopy Pracze Wymiatacze

Forum gildii Ostatni Batalion: http://ostatnibatalionspw.shivtr.com

>>>> Film promujący gildię <<<<

Kontakt w grze:

Wigru, Shryn, Yuthegreat, Nataseva, Linriel, Asterisk, Noovik, Jocik, Karj'oci'kesh, Kirusia, Marchewa, Steelwarior, Selma, Mastermolt, Panama.

Albo pytajcie o ludzi z zarządu.

Więcej informacji będziemy także udzielać pod tematem.

Nie chciałbym się czepiać i robić spamu, ale z mojego punktu widzenia:

1.Jeżeli TS 3 jest dla was najważniejszy a nie gracze to nie wróżę wam świetlanej przyszłości. To gracze tworzą gildię więc jasne jest że to oni są najwazniejsi.

2.Niezbyt zachęcająca nazwa gildii, chyba kreatywność kuleje?( mówię o stronie Imperium)

Jeszcze raz podkreślam że nie chce być złośliwy czy robić wam negatywnej reklamy gildii, jednak jako dawny gracz SWTORa a także ogólnie jako gracz nie czuł bym się zachęcony gdyby ktoś uważał że to komunikator jest najważniejszy a nie gracze to szczerze mówiąc uważałbym go za szaleńca. Być może zle to ubraliscie w słowa czy cokolwiek innego, jednak to takie moje małe przemyślenia.

www.youtube.com/watch?v=EsxRQssRIAw

Rekrutacja nadal otwarta. Posiadamy 40 aktywnych graczy każdego dnia. Organizujemy gurpy naOPS'y Flashpointy WZ WorldBoss i wiele wiele innych eventów gildyjnych. Zapraszamy serdecznie

REKRUTACJA NADAL OTWARTA DLA WSZYSTKICH GRACZY. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPOÓLNEJ GRY W SWTOR I NIE TYLKO :)


Witam serdecznie.Chciałbym zaprosić do gildii która rekrutuje w grze SWTOR na serwerze The Progenitor. Zapraszamy chętnie do wspólnej gry :) Super gildia niedawno do niej dołączyłem :D

Możecie pisać do osób:

Linriel, Asterisk, Noovik, Jocik, Karj'oci'kesh, Kirusia, Marchewa, Steelwarior, Selma, Mastermolt, Panama,Nev'Dhe

Zapraszamy na ts3: wolvesden.net-speak.pl wszystkie chętne osoby do wspólnej gry serwer: The Progenitor frakcja Republica

Aktywna gildia na serwerze The Progenitor zapraszamy weteranów jak i nowych graczy do wspólnej gry.

TS3: wolvesden.net-speak.pl

hasło :swtor

Projekt"Nowa nadzieja"
<div>
	<div style="text-align:center;">
		<span><span>Witam serdecznie. Chciałbym zaprosić wszystkie chętne osoby do nowego projektu który nazwałem"Nowa nadzieja".</span></span>
	</div>
</div>

<div>
	<div style="text-align:center;">
		<span><span>Jest to projekt który będzie zrzeszał graczy SWTOR na serwerze The Progenitor po stronie republiki w gildii Ostatni Batalion prowadzony przez Jocika.</span></span>
	</div>
</div>

<div>
	<div style="text-align:center;">
		<span><span>"Nowa Nadzieja" będzie starało się organizować grupy na OPs'y Flashpoint WZ i inne eventy które będą organizowane w społeczności gildii.</span></span>
	</div>
</div>

<div>
	<div style="text-align:center;">
		<span><span>Chciałbym aby społeczność SWTOR rozbudziła się z nowymi nadziejami na przyszłość aby to my gracze sprawiali że do gry nie wchodzimy po to by progresować</span></span>
	</div>
</div>

<div>
	<div style="text-align:center;">
		<span><span>lecz dla ludzi którzy do niej należą. Jesteśmy zwykłymi ludzmi ale chcemy także graczy łączyć a nie dzielić. Postarajmy się razem stworzyć coś większego niż gildia</span></span>
	</div>
</div>

<div>
	<div style="text-align:center;">
		<span><span>stwórzmy społeczność z "Nową Nadzieją" na jutro </span></span><span style="background-image:url(" https:><span><span><span> </span></span></span></span><span><span> Więcej info: <a href="&lt;___base_url___&gt;/topic/93396-nowa-nadzieja-the-progenitor/" rel="">https://mmorpg.org.pl/forum/topic/93396-nowa-nadzieja-the-progenitor/</a></span></span>
	</div>
</div>

Powstańcie bracia i siostry do walki gdzie wiara staje
się odwagą, gdzie strach budzi nas do działania.
Wstąpcie w nasze szeregi gdzie ból zna tylko nasz przeciwnik,
Ostatni Batalion to nie gildia lecz nadzieja...na lepsze jutro.

Serwer: The Progenitor

Frakcja: Republika

Zastanawiam się nad powrotem, tyle że w republice nie mam żadnej postaci. Macie teraz szczególne parcie na którąś z klas? A jeśli nie to co polecisz? Ostatnio grałem jak wszedł dodatek Fallen Empire, a więc trochę się zapewne pozmieniało.

Commando jest spoko shadow i guardian

Macie jakieś wymagania rekrutacyjne? Pobrałem grę i opłaciłem abonament na 2 miesiące, jak na razie największa zmiana jaką zauważyłem, jest już samo tworzenie postaci, całkiem na plus jak dla mnie.

nie mamy każdy może z nami grać i każdemu dajemy szansę. Zapraszamy na ts3 :)

Dobiłem jakoś do 50lvl i dziwiłem się że nie mogę nikogo z was w grze złapać, chociaż próbowałem codziennie:what:. Wczoraj wieczorkiem okazało się dla czego. Grałem na innym serwerze Badum

Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko szarym jedi.

Ciężko będzie z Tobą grać jak będziesz na innym serwerze :( Boost do expa jest jeszcze do wtorku więc szybko możesz nabić lvl szczególnie do tego 50. Więc zmień serwer i dawaj do nas :)

No właśnie zrobiłem postać. Jedi Sentinel (najbardziej pasował mi do grey jedi) - nick: Toloka

Zapraszamy wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen i nie tylko do wspólnej gry. Jesteśmy doświadczoną ekipą grającą na serwerze The Progenitor. Dołączcie do Nas a dowiecie się że gildia to nie progress lecz ludzie.... którzy w nim są.

Zapraszamy do gildii która ciągle rekrutuje na TS3. Chciałby także poinformować że dnia od 01.07.2017-06.07.2017 jest podwójny exp więc zapraszam do gry wszystkie chętne osoby :)

TS3: wolvesden.net-speak.pl

Gildia Ostatni Batalion rekrutuje aktywnych graczy do wspólnej gry. Zapraszamy serdecznie :)