SWTOR problem z logowaniem proszę o pomoc!

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z logowaniem do gry SWTOR. Wcześniej wszystko normalnie działało a teraz pokazuje mi napis że ,,login service is currently unavailable''. Próbowałem odinstalowywać i instalować ponownie i nic to nie dawało, nie rozumiem czemu taki problem się dzieje. Proszę o szybką pomoc mój antyvirus to kaspersky.

weź sprecyzuj "od jakiegoś czasu" bo w sumie wygląda to tak jakby był jakiś maintance bo napis "login service is currently unavailable'' oznacza ze system logowania jest wyłączony/zepsuty a to się przeważnie dzieje podczas maintancow albo awarii serwerów.

jeśli masz taki problem od kilku dni to lepiej napisz do supportu bo to nie będzie winna instalki czy antyvira a raczej jakiś błędów na serwerze bądź może blokady na koncie.

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z logowaniem do gry SWTOR. Wcześniej wszystko normalnie działało a teraz pokazuje mi napis że ,,login service is currently unavailable''. Próbowałem odinstalowywać i instalować ponownie i nic to nie dawało, nie rozumiem czemu taki problem się dzieje. Proszę o szybką pomoc mój antyvirus to kaspersky.