Swtor warto?

Witam
Zastanawiam się nad powrotem do SWTOR. Przestałem w to grać przede wszystkim przez p2w (p2p bardziej) akie tam było, dodatkowy skill bar za $$$ chociażby to dla mnie przesada. I stąd teraz moje pytanie, czy warto do tego wracać? Słyszałem że p2w w jakimś stopniu mieli znieść, ale czy jest to odczuwalne i czy gra jest grywalna bez wydawania pieniędzy?
Z góry dziękuję za odpowiedzi

  1. W tej grze nigdy nie było P2W. Generalnie to problem ze skillbarem znikał, gdy dokonałeś jakiegokolwiek zakupu. Bez jakiegokolwiek zakupu i tak byłeś zatrzymany na 50 poziomie, nie mogłes nosić najlepszych itemów itp. Także tego. Po prostu F2P nie oferuje całej gry, więc siłą rzeczy progresujący dalej od Ciebie będą lepsi.
  2. Z tego co wiem to poprawili tylko pierdolety tzn. odradzanie się, CHYBA skillbary oraz ilość kredytów, które gracz może mieć przy sobie. Nie jestem pewny czy dalej da się kupić przepustki na różne atrakcje, ale chyba je wycofywali niestety. Wtedy dało się podczas suba zarobić sporo kasy i kupić większość unlocków mając odblokowany credit cap. Jak jest teraz - nie wiem, dopiero sam przymierzam się do powrotu. Ostatnio grałem jak wyszedł KotET.
  3. Moim zdaniem warto, ale jeśli wbijesz sobie 50 level, kupisz suba na jeden miesiąc chociaż i odblokujesz dodatki. Generalnie endgejmem i tak bardzo mocno się nie pocieszysz, ale da się coś tam pograć. No i niedługo wchodzi nowy dodatek, więc jeśli będziesz miał wtedy suba, to powinieneś go też dostać na stałe.