Sytuacja na Globalu

Siemka chciałbym się dowiedzieć jak obecnie wygląda metin na globalu jak z populacją ,cenami,czy warto zacząć od 0 oraz najważniejsze CZY SĄ CHĘTNI DO GRY ;D

Niee proszę czy to bait? SYTUACJA. Tak się to pisze. Żeby nie dostać warna powiem że kiepska ta "sytułacja" w metinie

20170321_005608.jpg

Niee proszę czy to bait? SYTUACJA. Tak się to pisze.

musisz mi wybaczyć jestem dysortografikiem ;p

Sporo osób gra, jak chcesz zaczynać od zera to ciężko będzie coś osiągnąć. Za dużo rzeczy wprowadzili, taki p2w, jak nie masz czasu dużo żeby poświęcić na grę to nie zabieraj się za nią.

Dokładnie tak jak napisał kolega wyżej, nie dogonisz nie przegonisz, chyba, że masz sporo kasy na zbyciu.

Co do robienia błędów, to nie jest wytłumaczenie skoro przeglądarki potrafią zaznaczyć ci, gdzie robisz błąd LOL.

Jak chcesz teraz zaczynać to zaopatrz się w kamermoda i jakoś pójdzie.

2 miesiace temu zaczynałem grać od zera moje doznania z tej przygody do dziś dzień

- Jest DUŻO łatwiej jak za starych lat czy to przez rynek gdzie itemki wystawiane są już praktycznie od tej środkowej półki do top itemków, exp, spoty, możliwośc dostania tego czego potrzebujemy to wszystko już jest wystarczy uzbierać na to Yangi

- Ludzi jest sporo, nie tak jak za czasów świetności tej gry ale sklepów jest multum, jednak tak jak i kiedyś tak i teraz zawsze znajdzie się z 10 czy więcej osób co wpadnie na ten sam pomysł co ty i będzie ci "ksuć", jeżeli z tych serwerów co mamy zrobili by 2 serwery, powróciły by czasy OGROMNYCH wojen, i stary klimat metina.

- Gra jest rozwijana i to jest najważniejsze czy to w dobra czy to złą, dla mnie nie ma to znaczenia jeżeli coś się dzieje to znaczy tylko tyle że jest lepiej jak kiedyś gdzie dodawali tylko nowe serwery, a wszystkie blędy i nowosci jakie mogli by dodać olewali.

- Przez 2 miesiace wbilem 95lvl [expiłem jak porypany] dorobiłem sie itemków które pozwalają na ŁATWE expienie, i dorobiłem sie pare itemków które pozwalaja na rywalizacje w PvP jednak by coś znaczyć w walce więcej to jestem daleko za murzynami jednak dla mnie jest to zrozumiałe że nie mam szans rywalizować z ludzmi co maja postacie przez nawet 5-10 lat

Podsumowując gra stała się bardziej przyjemna dla nowych i jeżeli ma się głowe na karku i zna się podstawy tej gry to dorobić się czegoś jest BARDZO ŁATWO zwłaszcza z tymi eventami co występują oraz jeżeli ma się kupe czasu bo pamiętajmy że metin to zawsze był zabijacz czasu, lata świetności tej gry to okres gdzie max lvl był 99 ludzie expili 25h dziennie a i tak ledwo co udawało im się wbić 95lvl, gra pod tym względem mało się zmieniła i za to ci co grają na globalu ją kochają. Zresztą sam zobacz wejdz do gry i pytaj się wszystkich 40lvl+ czy warto i czy wgl fajnie gra się na PLu praktycznie nikt ci nie napisze że nie.

@Edit

Dodatkowo jeszcze napisze że w grudniu powstał news na forum metina który zapowiada w skrócie

- Wielkie zmiany w PvE i powiększenie kontentu PvE (zapewne dla 90+lvli jednak pewnie małe lvle też coś przez to dostaną) zapowiedziane na koniec roku 2016 jednak nie udało im się podobno TAK WIELKIEJ aktualizacji ogarnąc w tak krótkim czasie i przełożyli to na 2017

- Balans gry (napisali balans gry więc zapewne ma to też związek z tym powiększeniem kontentu PvE więc może nawet w tym samym czasie to dostaniemy)

- Fuzja serwerów (mimo zapowiedzi tutaj cisza więc możliwe że dopiero koniec 2017)

Napisali że w 2017 wszystkie większe aktualizacje będą wprowadzane po evencie wielkanocnym więc tuż tuż może jakieś info dostaniemy co nam tam szykują.

Siemka chciałbym się dowiedzieć jak obecnie wygląda metin na globalu jak z populacją ,cenami,czy warto zacząć od 0 oraz najważniejsze CZY SĄ CHĘTNI DO GRY ;D