Sytuacja w RoMie

Witam,

Czy ktoś z obecnie grających może mi powiedzieć czy jest sens teraz zaczynać?

Czy dalej jest to gra skupiona na IS czy może da się "coś" osiągnąć bez wydawania pieniędzy?

Ewentualnie ile trzeba wydać by polepszyć swoją sytuację? :)

Jakiś czas temu wpadłem, bo pomyslałem, a może wróce? przeczytałem, że dodali krasnoludy (z czego się cieszyłem, bo nowa rasa i w dodatku krasnloud). Ściągnąłem zainstalowałem pograłem (oczywiście nową rasą) wrażenia? złe ;( lagi, bugi, mało ludzi każdy serwer na zielono, czyli mało ludzi nigdzie już chyba nie ma średnio albo dużo nawet wieczorami, gdzie kiedyś serwery o np. 18/19 były praktycznie zapełnione. Mało ludzi widziałem a na czcie mało, kto pisał może o handlu. Bardzo mnie to zasmuciło, bo to jedna z tych gier w, które grałem naprawde długo z 2 lata jak nie więcej (z małymi przerwami) świetny klimat i ludzie. Bestroskie granie czas leciał wolno w gronie świetnych ludzi w gildii. No niestety to już mineło aż serce się kraja ;/ no szkoda. Czekam na 2 taką grę, w której spędzę długi i miły czas. Na razie szukam znaleźć nie moge.

To muszę dalej szukać gry :( Szkoda bo liczyłem właśnie na ten klimat gry, który kiedyś mnie do niej przyciągnął, ale nie zamierzam grać z resztkami populacji, która była kiedyś :/

Wierz mi to bardzo mnie boli bo gra jest naprawdę dobra ale Gameforge (chyba się połączyli z Forgster) :angry: no i dla nich tylko kasa. Nowa gra i skupiają się na tej najnowszej a te starsze a niech działają ludzie są kasa leci więc w dyby :/. Cały czas szukam gry która byłaby taka fajna.

Nie zaczynaj ROMa, lepiej poczekać ten miesiąc na OBT Dragon's Prophet(gra twórców RoM'a).

Popieram RoM był naprawdę świetną grą, lecz po fuzji Frogster+Gameforge całkowicie olali tą grę, bo woleli skupić się na crapowatej Terze czy też RaiderZ, a szkoda bo mieli najlepszą (jeśli chodzi o stare czasy) grę free to play w garści. Teraz wszystkie serwery świecą pustkami oprócz jednego niemieckiego którego ostatnio dodali.

Jeżeli szukasz dobrych gier f2p to zobacz takie tytuły jak Dragon's Prophet (twórcy roma), albo Rift - bardzo rozbudowana gra w której podstawą jest end-game, więc będzie co robić :)

Witam,Czy ktoś z obecnie grających może mi powiedzieć czy jest sens teraz zaczynać?Czy dalej jest to gra skupiona na IS czy może da się "coś" osiągnąć bez wydawania pieniędzy?Ewentualnie ile trzeba wydać by polepszyć swoją sytuację?

Do RoMa nie warto wracać, gra wszystko co dobre ma już za sobą. Z czystym sumieniem mogę ci polecić Dragon's Prophet który jest swojakim rozwinięciem Runes of Magic. Większość graczy RoMa czeka na start DP.

Takie cool story: jak kończyłem grę w okolicach marca 2012 (gdy już było mało nowych graczy) farmiłem karty na opactwie i osobe której mogę dać honorówkę znajdowałem w 5 minut. A jakieś 4 miesiącu temu z nudów wbijając sobie level nie spotkałem ani jednego low levela ani w Logar ani Varanas.

Na end-game ktoś tam jeszcze gra ale nowych graczy nie przybywa i raczej po premierze DP gra upadnie kompletnie. Nawet takie legendarne gildie jak Apocalypse siędzą już w Dragonie.

Takie cool story: jak kończyłem grę w okolicach marca 2012 (gdy już było mało nowych graczy) farmiłem karty na opactwie i osobe której mogę dać honorówkę znajdowałem w 5 minut. A jakieś 4 miesiącu temu z nudów wbijając sobie level nie spotkałem ani jednego low levela ani w Logar ani Varanas.Na end-game ktoś tam jeszcze gra ale nowych graczy nie przybywa i raczej po premierze DP gra upadnie kompletnie. Nawet takie legendarne gildie jak Apocalypse siędzą już w Dragonie.

a ja się pytam gdzie wy w dragon prophet widzicie roma ? bo ja nigdzie !

a ja się pytam gdzie wy w dragon prophet widzicie roma ? bo ja nigdzie !

W sumie to wszędzie.

Wszystko co było w RoMie jest(będzie) i w DP.

Witam,

Czy ktoś z obecnie grających może mi powiedzieć czy jest sens teraz zaczynać?

Czy dalej jest to gra skupiona na IS czy może da się "coś" osiągnąć bez wydawania pieniędzy?

Ewentualnie ile trzeba wydać by polepszyć swoją sytuację? :)