SzopyPraczeWymiatacze - rekrutacja

Gildia SzopyPraczeWymiatacze rekrutują aktywnych graczy do wspólnej gry. Jesteśmy niedzielnymi graczami dla którzy progress jest na drugim planie dobra zabawa na pierwszym :slight_smile: Zapraszamy
Gildia: SzopyPraczeWymiatacze
Serwer: Defias Brotherhood
Profil gildii:PvE, dobra zabawa
Frakcja: Alliance
Kontakt: VegetaPrime#2927, nick:Füjiwar
Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/163174040969433/
Komunikator: TS3 podaję na pw

Czy jest jakiś wiek minimalny dołączenia?

zależy od danej osoby czy posiada kulturę osobistą i obycie :slight_smile: Trzymamy się zasady 18+ ale dla pewnych osób możemy zrobić wyjątek.

Nie oczekujesz progressu jesteś graczem niedzielnym lecz szukasz osób do wspólnej gry a zarazem do miłego spędzenia czasu ?? Zapraszamy w nasze szeregi jesteśmy grupą osób dla których gra jest przyjemnością lecz nie obowiązkiem. Przyjmujemy każdą osobę która ukończyła 18+ i posiada kulturę a zarazem poczucie humoru. TS3 jest jedną z najważniejszych części naszej małej społeczności która chcę połączyć takich graczy takich jak my w jednym miejscu. Zapraszamy do wspólnej gry :slight_smile: For the Alliance :slight_smile:

To kiedy planujecie dobić 110? Za 3 dodatki?

@jasieeks1 a ja zapytam, co cie to obchodzi ? Kolejny rycerz tryhardu, ktory bedzie mowil innym, jak maja grac ? Idiotyczne pytanie … Nastepnym razme, moze pomysl troche zanim cos napiszesz, bo tym postem wyszedles na … ( tu sobei dodaj sam jaki kolwiek pejoratyw ) …

ps. wyprzedzajac twoje pytanie … nie, nie znam zadnej z osob kotre sa w tej gildi … ale jak widze tak debilen posty, to az zalamuje rece…

Wiszę że ktoś tutaj nie wiem czym jest dobra zabawa oraz lvleowanie altów lub nowych graczy którym zajmuje to dłużej. Na pewno w ciągu jednego dnia “pajacyk” jasieeks1 wbił maksymalny lvl w WoW’iie. No cóż tacy ludzie także mają prawo oddychać takim samym powietrzem jak ja. Co do gry pisałem wyżej nie kierujemy się ambicjami lecz dobrą zabawą oraz gra :slight_smile:

Witam i pozdrawiam, każda inicjatywa zrzeszająca graczy w World of Warcraft jest na plus!
Sam z chęcią pograłbym z Wami, niestety na razie miałem sporo innych wydatków i w tym miesiącu już niestety nie podołam, być może w następnym! :slight_smile:

Zapraszamy serdecznie kiedy tylko będziesz miał czas ochotę oraz finanse :slight_smile: Pozdrawiam

Jak dla ciebie dobra zabawa to marnowanie czasu i expienie 1000 razy dłużej to może jeszcze do kościoła zacznij chodzić xD

Hm nei wiedzialem ze ty wyznaczasz standardy co jest dorba zabawa dla pozostalych ? Wspolczuej twom znajomym w takim razie o ile wogole ich masz z takim podejsciem :slight_smile: Moze kiedys dorosniesz i zrozumiesz jak “wybitnie” wygladaja takei posty ^^

No moi znajomi mają cel i nie zasypiają przed gierką tylko progresują i odnoszą z tego profity.