Szukam anime/akcja

Hej szukam anime pokroju Attack on Titan,Full Metal Alchemist,Ghost in the Shell. Polecicie cos? :D

Bleach, wszystkie Fate'y, D.Gray-man, Re: Creators, Hunter x hunter (moim zdaniem najciekawiej poprowadzone walki), Soul Eater — ode mnie tyle, może coś Ci się spodoba.

Magi ( i spinoff Sindbad) , Fairy Tail, Garo: Honoo no Kokuin. Oto moje propozycje. Wszystkie obracają się wokół świata fantasy.

Jojo sobie obejrz, wystarczy spojrzeć na wielki fanbase

Boku no Hero Academia jeśli nie ogladałeś. Nadal powoli wychodzą odcinki drugiego sezonu, ale strasznie dobrze zrobione anime.

One Punch man, Mob 100 Psycho, Kekkai Sensen

Hej szukam anime pokroju Attack on Titan,Full Metal Alchemist,Ghost in the Shell. Polecicie cos? 

CO do tytanów nie ma podobnych anime to aktualny fenomen w Japonii od razu wleciało do topki na MAL taka stronka o anime jedna z najlepszy obecnie :P Co do Alchemisty też fenomen nie kojarzę podobnych ale pewnie jakieś są z wątkiem alchemii ale nie znam ich :P GITS masa tego pewnie z cyborgami robotami :P ale nomen omen to najlepsze :P Polecę ci z mojej listy co jest niekompletna nie chce mi się aktualizować obecnie mam ok polowy dopiero zaktualizowanych :P

- Bloodivores nowość - akcja, wampiry, horror

- Chrno Crusade - akcja, demony, magia, religia, komedia

- Drifters nowość - akcja, horror, samuraje

- Naruto 1 i 2 i 3 - Najlepsze o ninja ;P dużo akcje

- One Piece - Najlepsze o piratach dużo akcji dobrych walk i dużo odcinków wciąga dopiero po 150odcinkach jak się fabuła rozwija :P

- Accel World - akcja, mmorpg, gry, komedia

- Ao no Exorcist - akcja, demony , walki ogólnie o egzorcystach 2 sezon trwa

- Basilisk: Kouga Ninpou Chou - akcja, samuraje, ero era b.fajna seria

- Beelzebub - akcja, szkoła, chuligany, komedia

- Ben-To - akcja, chuligany, walki, żywność, komedia

Na razie tyle wszytkie anime obejrzene osobiście polecam :)

CO do tytanów nie ma podobnych anime to aktualny fenomen w Japonii od razu wleciało do topki na MAL taka stronka o anime jedna z najlepszy obecnie  Co do Alchemisty też fenomen nie kojarzę podobnych ale pewnie jakieś są z wątkiem alchemii ale nie znam ich  GITS masa tego pewnie z cyborgami robotami  ale nomen omen to najlepsze  Polecę ci z mojej listy co jest niekompletna nie chce mi się aktualizować obecnie mam ok polowy dopiero zaktualizowanych 

 

- Bloodivores nowość - akcja, wampiry, horror

- Chrno Crusade - akcja, demony, magia, religia, komedia

- Drifters  nowość - akcja, horror, samuraje

- Naruto 1 i 2 i 3 - Najlepsze o ninja ;P dużo akcje

- One Piece - Najlepsze o piratach dużo akcji dobrych walk i dużo odcinków wciąga dopiero po 150odcinkach jak się fabuła rozwija 

- Accel World - akcja, mmorpg, gry, komedia

- Ao no Exorcist - akcja, demony , walki ogólnie o egzorcystach 2 sezon trwa

- Basilisk: Kouga Ninpou Chou - akcja, samuraje, ero era b.fajna seria

- Beelzebub - akcja, szkoła, chuligany, komedia

- Ben-To - akcja, chuligany, walki, żywność, komedia

 

Na razie tyle wszytkie anime obejrzene osobiście polecam 

Weź popraw te wszystkie błędy bo aż żal czytać.

Berserk

Jeżeli chodzi o bajki podobne do tytanów, możesz zobaczyć Owari no seraph i Koutetsujou no Kabaneri.

CO do tytanów nie ma podobnych anime to aktualny fenomen w Japonii od razu wleciało do topki na MAL taka stronka o anime jedna z najlepszy obecnie  Co do Alchemisty też fenomen nie kojarzę podobnych ale pewnie jakieś są z wątkiem alchemii ale nie znam ich  GITS masa tego pewnie z cyborgami robotami  ale nomen omen to najlepsze  Polecę ci z mojej listy co jest niekompletna nie chce mi się aktualizować obecnie mam ok polowy dopiero zaktualizowanych 

Są podobne anime, nie jest to żaden fenomen a na pewno nie w japonii - mal nie jest żadnym dobrym źródłem, nie jest też najlepszy. Zwyczajnie długo żyje i jest bardzo lubiany przez polską społeczność. To, że ty czegoś nie kojarzysz, czy że na malu w jakiejś topce tego nie ma, nie znaczy że nie istnieje. Nie używaj też zwrotów, których nie rozumiesz, bo zamiast wyjść na mądrego, to robisz z siebie debila. Wyrażenie "nomen omen" jest użyte błędnie, nawet nie do końca potrafię powiedzieć w jakim celu.

Polecasz też tak bardzo sztampowe i rozpoznawalne tytuły, że przeczy to temu eksperckiemu tonowi, który próbowałeś na początku zarzucić.

Co do autora - wchodzisz na jakąkolwiek stronę (anichart, polskiego tanuki, wspomnianego mala) i zwyczajnie patrzysz co jest, bo nie masz za bardzo wymagań co do tytułów

Oglądam podobne do twoich zainteresowań anime :3

Wybierz coś :3

https://myanimelist.net/animelist/Azeris

Hej szukam anime pokroju Attack on Titan,Full Metal Alchemist,Ghost in the Shell. Polecicie cos? :D