Szukam Anime o RPG i systemem lvlowania/magii itp

Witam, szukam anime o RPG systemem lvl i zeby była magia ale takze anime typu FairyTail gdzie jest w pizdziet magii

Anime o rpg i lvlowaniu/magii to np to co ogladałam:

Log Horizon

SAO

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?

Give Blessings to This Wonderful World! ( KONO SUBARASHII SEKAI NI SHUKUFUKU WO!)

Grimgar of Fantasy and Ash (HAI TO GENSOU NO GRIMGAR)

Overlord

Coś tam jeszcze było

Ale jeszcze o magii coś w stylu FairyTail, MAHOUKA KOUKOU NO RETTOUSEI, Magi (Kingdom of cośtam nie pamietam dokładnie :D)

.Hack

Okropna kreska i cukierkowe postacie, coś innego

Z tego co pamiętam to The gamer powinno ci się spodobać, ale obecnie jest tylko manga. Btoom może ci przypadnie do gustu, ale nie ma tu tego lvlingu i rpg. A jakbyś chciała coś o magi itd. to polecam : Ao no Exorcist, Fate/Zero, Shinsekai yori, Tokyo ravens, Kyuokai no Kanata, Zetsuen no Tempest.

Btoom własnie dzis z nudów poogladałam

Posprawdzałam i z 3 z tego co podałeś może mi przypaść do gustu, jutro obczaje

Jeśli ktoś ma wiecej propozycji to prosze pisac :)

Mondaiji- tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?, No Game No Life, Hunter x Hunter(posiada jeden arc z grą) i może nie wpasowująca się w twoje wymogi, ale zdecydowanie fenomenalna Gintama. Co do tego levelingu i RPG, to nie znam innych dobrych serii poza wymienionymi

Mondaiji nie ma nic z rpg wspolnego, NGNL ogladałam na bierząco,

Ja bym polecił Phantasy Star Online 2 The Animation

Fakt, z rpg ma mało wspólnego, ale bohaterowie przenoszą się do innego świata, istnieje system gildii i innych pierdół więc pomyślałem, że może podpasować :D

Hai to Gensou no Grimgar, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

A ja Ci polece coś co nie ma nic wspólnego z RPG i lvlowaniem, ale za to świat jest bardzo podobny do np: SaO. Anime nazywa się Nanatsu no Taizai.

ktoś coś wie co się stało z Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? i dlaczego, a propo tematu było anime , że rodzeństwo zostaje umieszczone w grze bo byli najlepsi w tej grze czy grach komputerowych, nie pamiętam tylko tytułu, ale powinno ci sie spodobać, było też (możliwe , że to to samo) anime, że dostawali się ludzie do gry mmo po otrzymaniu listu też nie było takie złe

Carn, Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? będzie prawdopodobnie kontynuowane. Anime o rodzeństwie nazywa się No Game No Life, a wejście do innego świata poprzez otrzymanie listu - Mondaiji.

Też słyszałem, że No Game No Life będzie miało kontynuację.

Witam, szukam anime o RPG systemem lvl i zeby była magia ale takze anime typu FairyTail gdzie jest w pizdziet magii

Anime o rpg i lvlowaniu/magii to np to co ogladałam:

Log Horizon

SAO

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?

Give Blessings to This Wonderful World! ( KONO SUBARASHII SEKAI NI SHUKUFUKU WO!)

Grimgar of Fantasy and Ash (HAI TO GENSOU NO GRIMGAR)

Overlord

Coś tam jeszcze było

Ale jeszcze o magii coś w stylu FairyTail, MAHOUKA KOUKOU NO RETTOUSEI, Magi (Kingdom of cośtam nie pamietam dokładnie :D)

Polecam ci tensei shitara slime datta ken nie ma levelowania, nie jest również podobne aż tak bardzo do rpg ale występuje magia.

Konkretnie z RPG to nie ma aż tyle Anime, w sumie nie ma prawie żadnych. Sporo jest za to Anime o ludziach którzy zostali przeniesieni do innego świata gdzie jest levelowanie postaci / o ludziach którzy trafili do gry / o ludziach którzy grają w MMO

Kenja no Mago typowe anime o magi albo komediowe jest tu lvl magia itp. Shinchou Yuusha Tate no Yuusha no Nariagari Arifureta Danmachi głównie postacie są tu przyznane do innego świata przez osoby 3 Ale jest system jak w RPG jak się podobało Fairy tail to może Full Metal Alechemist też podejdzie.