Szukam anime

Hej, szukam anime które mogłabym obejrzeć z młodsza osobą.
Wiem że będzie ciężko coś polecić ale chciałabym żeby nie były to anime z podtekstami seksualnymi, samej ciężko ogląda mi się anime w którym większość scen skupia uwagę na cyckach czy nagości więc wolałabym żeby młodsza oglądająca że mną osoba też nie musiała oglądać takich scen.
Z góry dziękuję

Nie wciągaj w to nikogo kobieto, anime to szatan, wysysa z ludzi emocje i życie. Raz wejdziesz w to bagno to potem będziesz mieć ogromny problem wydostać się. Omijaj szeroki krokiem anime i chroń swoich bliskich!

Napisz tylko z jakiego gatunku ma być anime, jest tego dużo i ciężko polecić coś na ogólnikach.

1 . Anime: Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Duolo?

naruto tam nie ma podtekstuf (na serio)

Podaj gatunek a ci podam parę tytułów.

Szczerze mówiąc sama nie wiem, bardzo lubi magię i czary, fantasy i przygodowe

Fantasy, coś związanego z magią, przygodowe

princess connect, slime, kuma bear

little witch academia, bofuri, deca dence (bez magii), kyoukai no kanata, no game no life zero (ciężki temat dla młodszego), noukin, dragon dentist 2017, flying witch (bez przygody), shakugan no shana (zależy co uważasz za zbyt ecchi), katanagatari (jw), soul eater i soul eater not (oddzielne tytuły w tym samym świecie), hitsugi no chaika, magimoji rurumo, hai to gensou no grimgar i od siebie mocno poleciłbym “suka suka”.
Masz tu z czego wybrać, nie powinno nigdzie być jakiejś przesadnej nagości, raczej na poziomie bajek disneya. Jest kilka pozycji, które mogą być za trudne dla młodszej osoby, ale równie dobrze może to być moja nadinterpretacja i dzieciak się będzie po prostu dobrze bawić nie zważając na poważniejsze tematy uwagi.

Majo no tabitabi
Somali to Mori no Kamisama
Hunter x Hunter
Kenja no Mago
Serie Fate
Katekyo Hitman Reborn!
Kimetsu no Yaiba
Boku no Hero Academi
Mahou Shoujo Ikusei Keikaku
Witch Hunter Robin
Higurashi no Naku Koro
Ao no Exorcist

Wywal z tej listy kenja no mago, fate, mahou shoujo ikusei keikaku to chyba jakiś bait, higurashi, bo chyba nie doczytałeś że ma być oglądane z dzieciakiem.

A co niby takiego jest Fate Zero albo Kenjo No Mago do tego Smile są cały czasz cycki + sceny z karczmy z elfami
Soul Eater jakbyś nie wiedział też masz pełno nawiązań do seksualności

Nie jestem pewny czy jesteś świadomy czym jest franczyza type/moon. Zresztą pisząc seria fate wchodzimy na tereny fate/kaleid.
W kenja no mago masz mocno sexualizowaną postać cecily oraz sceny pokroju https://www.youtube.com/watch?v=QTbC5LpmpK4
Co do smile, to nie wiem nawet o co ci chodzi.
A soul eater, tak posiada humor dla starszych odbiorców, ale najwiekszym ecchi jest chyba wiedźma, która lubi kompiele.
Musisz zdawać sobie sprawę, że młodsza osoba po prostu nie wyłapie tych żartów.

A ja polecam Charlotte :slight_smile:

Najlepsze anime jakie widziałem: Death Note, Dragon Ball Z, Bleach, Log Horizon (tylko 1 sezon), Hellsing (tylko 1 sezon), Stalowy alchemik: Misja braci].