Szukam anime

Siema szukam

Pierwsze anime które szukam ma być z :

-akcją

-romansem

-i aby można było się uśmiechnąć

2 ma być:

-Kozacki bohater ! (nie musi być od pierwszego odcinka, ale może być)

3 jakiego szukam:

-Shounen

-Dużo walk !

-Dużo epickich walk!

-Aby autor nie bał się uśmiercać postaci!

Z góry dzięki

Mój MAL:

https://myanimelist.net/animelist/mokrutki

Berserk :D Ciezkie anime ale powinno sprostac wymogom

Emm, Dragon Ball (xd)

Cowboy Bepop

Pod trzecie pasuje Akame ga Kill, jeśli chodzi o uśmiercanie postaci to taka Gra o tron w wersji anime. Pod dwójkę pasuje tylko i wyłącznie One Punch Man, koleś rozwala wszystko jednym hitem, jest kozakiem jakich mało :D A pod jedynkę to pasuje co drugie animu, więc nic konkretnego nie polece :D

Edit: A sorry, widzę że OPM obejrzałeś

Edit2: Jeszcze z tego co juz obejrzałeś to polecam drugi sezon An no egzorcist i Fate/Stay night: Unlimited Blade Works

Hunter x Hunter - zawiera wszystko co wypisałeś, poza tym ma mega ciekawy świat, przemyślane postacie. Można się uśmiechnąć jak i uronić łezkę. No i nie jeden zostaje tam uśmiercony...

1.Toradora

2.Gintama

Do numeru 1 gorąco polecam Oni Chichi - Gwarantuję, że będziesz zadowolony albo zwrot pieniędzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mysle ze wszystkie czesci filmu Kara no Kyoukai dobrze do tych punktow pasują.

jeszcze w miare pasują:

- Fate/Stay Night

- Gantz

MAHOUKA KOUKOU NO RETTOUSEI

Overlord

Isekai no Seikishi Monogatari- troche ecchi + malo umierania, ale bohater kozak

1. Clannad - brak akcji, ale fajny romans z dobrym humorem + można się popłakać w 2 sezonie.

Lub możesz wybrać drugą opcję: Zetsuen no Tempest.

2. Magi: The kingdom of magic (całą serie)

3. RE:Creators lub Shingeki no Bahamut:genesis

Jeśli napisałem anime, które oglądałeś, to przepraszam. Ale za cholerę nie mogę się połapać w tym twoim wyglądzie MAL :P

1. Sword art Online

2. Mob Psycho 100

3. Hunter x Hunter

Hmm w anime jestem stosunkowo nowy ale mogę polecić kilka tytułów.

Pasujące zarazem do 1 jak i 2. W każdym jest bardzo silny bohater. Trochę w tym jest ecchi ale mam nadzieję że nie przeszkadza

- Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! - Adventure, Comedy, Supernatural, Fantasy
- Guilty Crown - Action, Drama, Sci-Fi, Super Power

- No Game No Life - Game, Adventure, Comedy, Supernatural, Ecchi, Fantasy

- Rakudai Kishi no Cavalry - Action, Ecchi, Fantasy, Romance, School

- Shakugan no Shana - Action, Drama, Fantasy, Romance, School, Supernatural
- Freezing - Action, Sci-Fi, Harem, Drama, Romance, Ecchi, Martial Arts, Seinen

- IS: Infinite Stratos - Action, Sci-Fi, Harem, Comedy, Ecchi, Mecha

- Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri - Action, Military, Adventure, Fantasy

2. Op bohater

- Mahouka Koukou no Rettousei

Co do 3 to jedynie przychodzi mi namyśl

- Akame ga Kill!

https://myanimelist.net/animelist/fantaff

posortuj po ocenie i śmiało te z 10 można obejrzeć. a tak z tytułów:

akamae ga kill. no game no life, guilty crown, darker than black (seria), code geass (seria) ..... bez sensu. wejdz na moja liste i serio wszystkie ze score 10 są warte stracenia tych kilku (nastu) godzin żeby je obejrzeć. może oprócz ben-to (komedia dla mnie bezbłędna jednak jest specyficzna) i Kyoukaisenjou no Horizon to 2 specyficzne anime ktore nie kazdemu przypadnie do gustu, co do reszty to śmiało.

a tak wgle to mógłbyś faktycznie zawęzić swoje pole poszukiwań bo większość anime spełnia wymagania które podałeś :)

P.S. mógłby mi ktoś coś polecić do obejrzenia? ostatnio borykam się z problemem co obejrzeć... jako że większość nowości już widziałem i jak widać ogólnie sporo już obejrzałem.... dodam że gintama i hunter x hunter u mnie odpada bo... nie daje rady przebrnąć przez pierwsze pare odcinków.

katangatari spełnia każdy z tych warunków, czasami jest nieco dużo dialogów co niestety kilku osobom może nie podpaść(wtf?).

one piece

Polecam zdecydowanie Assasination Classroom, klasyk Elfen Lied, Nurarihyon no Mago, Tokyo Ravens

Pod 1,2: Kyoukai no Kanata, Chrome Shelled Regios, Ichiban Ushiro no Daimou, Freezing, specyficzne Gangsta, Hagure Yuusha no Estetica, Hidan no Aria, Jormungand (następne specyficzne), Nobunagan, Overlord, Psycho Pass (specyficzne), Quan Zhi Gao Shou (jeśli nie przeszkadza Ci chiński język, ale ogólnie perełka moim zdaniem), Gakusen Toshi Asterisk, Grisaia no Kajitsu, Nanatsu no Taizai, Youjo Senki, Zetman.

Mam nadzieję, że pomogłam oczywiście każdy tytuł lepiej sprawdzić czy odpowiada pod względem opisu :3 Specyficzne czyli anime niekoniecznie przypadające każdemu do gustu.

https://myanimelist.net/animelist/fantaff

 

posortuj po ocenie i śmiało te z 10 można obejrzeć.  a tak z tytułów:

 

akamae ga kill. no game no life, guilty crown, darker than black (seria), code geass (seria) ..... bez sensu. wejdz na moja liste i serio wszystkie ze score 10 są warte stracenia tych kilku (nastu) godzin żeby je obejrzeć. może oprócz ben-to (komedia dla mnie bezbłędna jednak jest specyficzna) i Kyoukaisenjou no Horizon to 2 specyficzne anime ktore nie kazdemu przypadnie do gustu, co do reszty to śmiało.

 

 

a tak wgle to mógłbyś faktycznie zawęzić swoje pole poszukiwań bo większość anime spełnia wymagania które podałeś 

 

P.S. mógłby mi ktoś coś polecić do obejrzenia? ostatnio borykam się z problemem co obejrzeć... jako że większość nowości już widziałem i jak widać ogólnie sporo już obejrzałem.... dodam że gintama i hunter x hunter u mnie odpada bo... nie daje rady przebrnąć przez pierwsze pare odcinków. 

Nie widziałem tego tytułu u ciebie "Kiseijuu: Sei no Kakuritsu". Dla mnie jedno z lepszych anime jakie widziałem.

Do 1 typu, który chciałeś to:

-Golden Time

-Shijou Saikyou no Deshi Kenichi (moje ulubione ze względu na humor :D )

-Great Teacher Onizuka

-Golden Boy (sorry, musiałem to wpisać D: )

-Akame ga Kill!

Do 2 typu:

-Nanatsu no Taizai

- Mob Psycho 100

Do 2/3:

-Tengen Toppa Gurren Lagann

-Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu (oj tutaj autor nie boi się uśmiercać bohaterów :) )

-Heroic Age

-Code Geass (nie zrażaj się meha)

PS: Mój MAL https://myanimelist.net/animelist/Diabollo, jeśli ktoś chce zapraszać do znajomych ;)

PPS: @Montus parę dni temu skończyłem oglądać Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, naprawdę dobre :)

Tales of the worst one polecam ;)

http://m.demotywatory.pl/4811497