Szukam anime

Hej szukam jakiś dobrych anime do oglądania. Mam nadzieję, że pomożecie mi coś znaleźć.

Czego oczekuję:

- wciągająca nietuzinkowa fabuła; zwroty akcji, intryga, fabularny epic mindfu#k!

- epickie walki

- super moce (mogą być mechy)

- z reguły unikam idiotyzmów w stylu uczniowie, szkoły, głupkowaci główni bohaterowie itd. ale jeżeli będzie spełniało powyższe punkty to jeszcze ujdzie.

Witam. Starałem się wybrać bez "idiotyzmów w stylu uczniowie". Super moce są, epickie walki na swój sposób są, wciągająca fabuła i zwroty akcji - jak w każdym anime :P . Myślę, że znajdziesz coś dla siebie.

HunterxHunter
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Shingeki no Kyojin

Nanatsu no Taizai

Owari no Seraph

Drifters

Boku no Hero Academia

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Akame ga Kill!

Sword art Online

Code Geass

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Nie masz MyAnimeList? bo tak na chybił trafił trudno coś podać, ale jak mus to mus:

Shingeki no bahamut

RE:zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Re: Creators

Mirai Nikki

Guilty Crown

Kiseijuu: Sei no Kakauritsu

Ansatsu Kyoushitsu

Tokyo Ghoul

Rokka no Yuusha

Dimension W

Fakt trzeba było zrobić już dawno temu w końcu MAL'a tym bardziej, że jest apka mobilna. Proszę bardzo link.

My anime list - https://myanimelist.net/animelist/Faydee

Ps. Co do tych "idiotyzmów" w stylu szkoła itd. chodziło mi o to żeby anime było trochę bardziej poważne bez idiotycznego bohatera. Chociaż dobrym, wyważonym humorem też nie pogardzę :P

Coś więcej? :)

Parasyte - bardzo polecam

Fate/Stay Night Unlimited Blade Works - bardzo, bardzo polecam

Fate/Zero - jak powyżej

My hero academia - genialne

Akame ga Kill - taka Gra o Tron w wersji anime, w czym dokładnie jest podobne to się domyślisz jak obejrzysz

Bungou Stray Dogs - specyficzne, ale wciąga, a druga seria jest genialna

Code Geass - klasyk, nie można nie obejrzeć

Mob Psycho 100- jak spodobał ci się One Punch Man to to też ci się spodoba, tylko do kreski trzeba się przyzwyczaić

Re: Zero - świetne anime, jedne z najlepszych zeszłego lata

Tokyo Ghoul - specyficzne, ale warte zobaczenia

Noragami - początek ciężki, ale później się rozkręca

Bakemono no Ko - film, ale też świetny

Overlord - fajne, z niecierpliwością czekam na sezon 2

Jakbyś chciał jakiś dokładniejszy opis to daj znać, coś naskrobię, teraz mi się nie chce :D

polece Elfen Lied spierze ci tak beret że do konca życia bd pamietać te anime !

polece Elfen Lied spierze ci tak beret że do konca życia bd pamietać te anime ! 

Dzięki, oglądałem dawno temu tylko zapomniałem dodać na malu :P

@byczsek

Re: Zero jest jakoś powiązane z Re: Creators? Bo bardzo mi się spodobało. Tylko nie wiem czy to jest jakoś powiązane chronologicznie?

Dzięki, oglądałem dawno temu tylko zapomniałem dodać na malu 

 

@byczsek

 

Re: Zero jest jakoś powiązane z Re: Creators? Bo bardzo mi się spodobało. Tylko nie wiem czy to jest jakoś powiązane chronologicznie?

Nope, to trochę podobne pod względem głównego motywu - bycie w innym świecie - animce, ale po za tym nie mają nic wspólnego

Dzięki, oglądałem dawno temu tylko zapomniałem dodać na malu 

 

@byczsek

 

Re: Zero jest jakoś powiązane z Re: Creators? Bo bardzo mi się spodobało. Tylko nie wiem czy to jest jakoś powiązane chronologicznie?

Tak jak kolega wyżej napisał. W Re:zero glowny bohater z normalnego swiata trafia do swiata fantasy. Posiada tylko jedna dosyc straszna umiejetnosc, ale tego dowiesz sie juz z anime.

jest jeszcze Fate Stay night i to kilka roznych serji i filmów kinowych każda dzieje sie w alternatywnych swiatach z uniwersum oraz zmieniają sie bochaterowie albo inni znani bochaterowie dostaja swoje epizody

Polecam bo anime jest swietne , pełne walk magi i zaje^^#$$ postaci.

Fabuła wygląda tak że 1x na mniejweiecej bo dawno ogladałem 1 000 lat rozpoczyna się wielka bitwa o swiętego grala , z calego swiata jest wybierana gropa szczesliwców "radomowo bodajze" którzy mogą sobie przyzwać 1 bohatera "Historycznego,Legendarnego,Postacie fikcyjne itp" reszte musisz zobaczyć sam Alexander Macedonski "Wielki" w tym anime wymiata!

Hej szukam jakiś dobrych anime do oglądania. Mam nadzieję, że pomożecie mi coś znaleźć.

Czego oczekuję:

- wciągająca nietuzinkowa fabuła; zwroty akcji, intryga, fabularny epic mindfu#k!

- epickie walki

- super moce (mogą być mechy)

- z reguły unikam idiotyzmów w stylu uczniowie, szkoły, głupkowaci główni bohaterowie itd. ale jeżeli będzie spełniało powyższe punkty to jeszcze ujdzie.