Szukam bajkowej gry RPG

Witam!
Tak jak w tytule, poszukuję gry RPG, ale takiej przy której mógłbym odpocząć. Zależałoby mi na kilku elementach ale wiadomo, nie wszystkie są warunkami koniecznymi, byłoby miło, gdyby gra spełniała przynajmniej 2-3 z wymienionych przeze mnie elementów. Wymienię je w kolejności od najważniejszych do tych mniej istotnych.

Oto i one:

- Ciekawa fabuła
- Bajkowa grafika (powiedziałbym "przyjemna dla oka", coś w stylu gry "Bastion", bez wszechobecnej krwi i mrocznych scenerii)
- Możliwość rozwoju postaci w różnych kierunkach (łucznik, wojownik itd.)
- Otwarty świat
- 3D

- Rozbudowany crafting


To chyba wszystko. Mam spore trudności ze znalezieniem jakiejś ciekawej produkcji spełniającej część z wymienionych przeze mnie elementów rozgrywki dlatego szukam pomocy u was drodzy forumowicze, zaznaczę, że może być to zarówno produkcja AAA jak i Indie.
Liczę, że uda wam się jakoś mnie wesprzeć w poszukiwaniach!

Bajkowy RPG? Battle Chasers: Nightwar - produkcja sprzed paru miesięcy (turówka). Może też coś z Divinity: Original Sin? Niby też Slay the Spire jest przypięty pod kategorię RPG, ale to taka mieszanka wszystkiego (RPG, RTS, karcianka, rogal).

Na pewno Fable miało taką "bajkową" grafikę i niesamowicie wciągającą fabułę.

Bajkowy RPG? Battle Chasers: Nightwar - produkcja sprzed paru miesięcy (turówka). Może też coś z Divinity: Original Sin? Niby też Slay the Spire jest przypięty pod kategorię RPG, ale to taka mieszanka wszystkiego (RPG, RTS, karcianka, rogal).

Na pewno Fable miało taką "bajkową" grafikę i niesamowicie wciągającą fabułę.

Dzieki za odpowiedź! Jak tylko wrócę do domu to sprawdzę wymienione przez Ciebie tytuły, oprócz fable, bo już dawno ograne :)

EDIT: Produkcje sprawdziłem i to niestety nie to, moja wina, bo zapomniałem zaznaczyć, że NIE CHCĘ turowej rozgrywki. Nie mniej dzięki za poświęcony czas.
Czekam na dalsze propozycje!

Zakładam że nie masz switcha bo pewnie już dawno ograłbyś breath of the wild, idealnie pasuje do opisu (no może po za tą ciekawą fabułą)

A jeśli chodzi o PCta to jedyne co mi przychodzi na myśl to Kingdoms of Amalur Reckoning z tym że podobnie jak zelda, spełnia wszystkie podpunkty po za ciekawą fabułą, bo gra miejscami może przypominać single-player MMO ... Ale niektórzy lubią takie czyszczenie mapy ze znaczników/questów bez większego zastanawiania się nad sensem tego co robią więc ... może ci podejdzie.

Zakładam że nie masz switcha bo pewnie już dawno ograłbyś breath of the wild, idealnie pasuje do opisu (no może po za tą ciekawą fabułą)

A jeśli chodzi o PCta to jedyne co mi przychodzi na myśl to Kingdoms of Amalur Reckoning z tym że podobnie jak zelda, spełnia wszystkie podpunkty po za ciekawą fabułą, bo gra miejscami może przypominać single-player MMO ... Ale niektórzy lubią takie czyszczenie mapy ze znaczników/questów bez większego zastanawiania się nad sensem tego co robią więc ... może ci podejdzie.


No niestety, tylko PC, stąd temat w dziale "gier komputerowych". KoAR również ograne. Domyślam się, że to czego szukam może nawet nie istnieć, jednak nie szkodzi spytać, prawda?
Dzięki za chęci! Szukamy dalej :)

Jak masz mocnego kompa albo ps4 to Ni no Kuni II Revenant Kingdom bardzo fajny jrpg przyjemną bajkową grafiką. powiem tak wszykie gry serii tales oraz sao.

w piątek wyszło te Ni no Kuni 2 i pasuje do twojego opisu, nie wiem tylko czy crafting jest ale gra zajebista no i jest w sieci sklepów tor* :smiley: