Szukam chętny do gry w Neverwinter Online

Probuje zebrac wszystkich na ts3 lecz …cieżko aktualnie do mnie do ts3 dobily dwie osoby
Wiesz nie siedze 24/7 i nie przegladam forum caly czas czy tez siedze na ts3 jak mowilem wcześniej ze ja siedze wieczorami od 17-18 na ts codziennie lecz niektorzy pracuja na zmiany i jest cieżko albo jeśli kazdemu pasuje zebrac sie w weekand :slight_smile:
Fajnie bybyło zeby przynajmniej pare osob było aktywnych w tygodniu wieczorkami a weekandy cala reszta :)No nwm dlatego napisalem zeby napisali mi na priv czy cos kiedy moga grac w jakich godzinach i zeby podali swoj nick w grze @nick#ID fajnie tez by bylo zeby kazdy przeszedł juz samouczka :slight_smile:
Napiszcie do mnie na priv lub wbijcie na lepiej na ts ip podaje każdemu chętnemu na priv :slight_smile:

Siemka, chętnie się przyłączę bo niedawno wróciłem do gry, nie jestem jakoś mega doświadczony jak coś, ale kiedyś trochę grałem. Obecnie mam 50lvl, mam nadzieję, że to nie problem.

jaki jest lvl w neverwiterze maksymalny i czy jest bardziej rozbudowany crafting niż aionie i czy bardziej trza ogarniać

Na pewno nie trzeba bardziej ogarniać niż w Aion’ie :smiley:

Witam, proszę o namiar na tsa bądź podanie go w grze nick Imaginacja. :smiley:

70 lvl jest max a co do ogarnia to nwm czy wiecej czy. Mniej niz ww aionie bo nie gralem ww te gre ale jest dostc duzo rzeczy ze ogarnac gre

hej podaj nick w grze;) chętnie do was dołączę.

siedzicie na jakims ts? bo na tym co dostalem ip to pusto

nie sprawdzalam tego tsa, trzeba umówić sie po prostu na jakąś konkretna godzinę w enklawie czy gdzieś , i ogarnąć nicki postaci.

Zapraszacie w grze @ravvis#9661 :slight_smile:
Jak mowilem ja siedze od 17-18 na ts lecz nikt nie przychodzi ip ts kazdemu chętnemu napisałem na priv :slight_smile:

Kilka razy byłem na ts i też nikogo nie było :confused:

Sorrki wczoraj mnie nie bylo bo miałem wazne sprawy do załatwienia ale od dzis bede raczej caly czas od 17-18 na ts

Jeśli jest ktoś jeszcze chętny pisać obecnie na ts3 zebrała się 5 osoba ekipa :slight_smile:

@Ref

Z chęcią się dołączę, szukałem akurat jakiejś gry także pasuje, że jakaś ekipa się tworzy :smiley:
Nick rulezio#2442 TS’a i discorda też posiadam, więc zawsze mogę wejść

Wysłałem zapro na neverwinterze a takze wyslalem ci ip ts3 na priv zazwyczaj siedzimy na nim od 17-18 do 23-24

@ref

Trzymacie sie jeszcze? Dajcie znak, gdzie was znalezc! :slight_smile:

Tak Trzymamy sie jest nas aktualnie 5 osoba ekipa:)
Bardzo przyjemna atmosfera :slight_smile:
Więc jeśli jesteś chętny do wspólnej gry zapraszam wszystkim chętnym wysyłam ip ts3 na Priv :slight_smile:

@ref