Szukam chętny do gry w Neverwinter Online

Siemka
Tak jak w temacie poszukuję chętnych ludzi do pogrania razem w neverwinter najlepiej od zera lecz nie pogardzę też weteranami gry :slight_smile:
Jak to mówia w ekipe lepiej sie gram :slight_smile:
Wymagam:
-Chęci do gry
-Ts3/discord
-Sprawny mikrofon

Pozdrawiam RenToxq

A czy osoby z pc, i osoby z ps4 grają razem, czy osobno?

Raczej osobno

Moge TEZ JAK COS

Ja tak samo dopiero zaczynam i instaluje gre

@Sigmar
Dodaj mnie w PSN
BeliasBRW

Jestem chętny [newbie]
jak coś to mój nick na discord Crothar#2049

O 17 wysle chętnym ip:ts lub discords napiszcie jaki wam komunikator bardziej pasuje :slight_smile:

Też chetnie zagram

mi w sumie obojętne jaki komunikator :stuck_out_tongue:

Obojętne może ts?

Jak dla mnie spk :stuck_out_tongue:

Ip ts3 wysłałem na priv każdemu chętnemu :slight_smile: Jeśli ktoś jeszcze będzie chciał sie dolaczyc lub info piszcie tu albo na priv :slight_smile:
Zazywczaj siedze od 17-18 :slight_smile:

Pozdrawiam Ren

można się dołączyć ?

Dziki Maciek @funkyarch napsiz mi maila w NV :smiley:
lub zakreconyteo na steamie.
Jak zacząłem grać to się oderwać nie mogę xD

siemka można prosić adres TSa?

Jeśli mogłbym prosić chętny aby napisali tu albo na priv do mnie o jakich godzinach siedzicie albo kiedy mozecie grac :slight_smile:Byłby bardzo wdzięczny chciałby zeby kazdemu pasowałp chociaz sadze ze moze byc nie mozliwe ale najlepiej pasowało godziny wieczorne 18:00 lub weekandy
Jeśli chodzi o serwer ts3 wyslalem kazdemu chętnemu na priv ip ts3 :slight_smile:

Pozdrawiam Ren

no mi to tak kolo 19 i weekendy chyba że w tygodniu dzień wolny to wiadomo :smiley:

A najlepiej napiszcie na priviem do mnie nick @nick#ID jaki macie w grze :slight_smile:

Z Ciekawości, ile macie aktualnie osób i jest jakiś plan czy każdy sobie rzepkę skrobie byle mieć się do kogo odezwać na ts? ;p