Szukam chętnych do gry

Witam!

Szukam chętnych do wspólnej gry w DN.

Jedyne kryteria jakie owa chętna osoba musi posiadać to +16 lat . (Jeśli masz trochę miej zgłoś się :P )

Osobiście mam 15 lat(prawie 16), myślę że umiem się dogadać . ^_^

Chętni:

nick skype: the.ados

Pozdrawiam!

A także życzę miłej gry!

Jak to jest jeszcze aktualne to chętnie pogram, mam 17 lvl w tym momencie, samotnie smutno się gra i nie ma z kim trudniejszych abyssów robić, tylko, że nie używam skajpa więc może jakiś inny pomysł na komunikacje, co do wieku mam 20 lat :) grę ogarniam bo grałem w to jeszcze jak była open betą, ale miałem sporo przerwy bo po nabiciu capa wtedy nie bardzo co było robić w grze a i pingi na tej wersji co była wtedy dostępna nie zachwycały. Napisz tu czy w pw.

EDIT. fajnie by było jeszcze ze 2 osoby znaleźć, to by fajne party wyszło ^^

Chętnie bym wrócił i z wami pograł, z tego co pamiętam to ostatnio zakończyłem grę na 43 lvl, więc będę musiał zrobić chyba nową postać aby z wami zagrać

Co do mojego wieku to mam 16 lat, posiadam również skype jak i tsa.

autor tematu nie odpowiedział mi w żaden sposób, ale jak masz ochotę możemy pograć we 2, a może ktoś jeszcze się dołączy ;) w grze (serwer EU) mam nick Mijau

Ja dzisiaj będę instalował to możemy pogadać. Proponuję program GameVox, gdzie posiadam serwer na 6 osób do grania :)

też chętnie zagram, mam konto z 30lvlem. Jaki dokładnie serwer

na eu jest tylko jeden, desmodeus bodajże, wysyłajcie jakieś zaproszenia do znajomych w grze to będzie można to jakoś ogarnąć, a co do programu GameVox, nie korzystałem z tego jeszcze, ale jeśli jest lepszy od skype to chętnie, obecnie korzystam ze skype właśnie, jeśli wam pasuje to napiszcie swój nick na pw to pozapraszam i będzie można razem już coś grać

Wysłałem już Ci zaproszenie, ale mam jedno pytanie, bo widzę że tutaj każdy ma postać na innym lvlu, więc raczej ciężko nam będzie współpracować w party.

myślę że to się ogarnie, początkowe lvl bije się szybko, raz dwa się wyrównamy

ja dzisiaj wieczorem albo jutro rano rusze z tym

Witam, także chętnie dołączę do jakiejś grupy. Mój nick w grze "RafaR" aktualnie 21 Pal i będzie rósł.

Hmm skoro nie masz z kim grać to zapraszamy do Sapere-aude :) jak i wszystkich tutaj zebranych.

Jakiś czas temu wysłałem aplikację do sapere aude właśnie, wisiała jakiś czas bez odzewu :<

Witam!

Szukam chętnych do wspólnej gry w DN.

Jedyne kryteria jakie owa chętna osoba musi posiadać to +16 lat . (Jeśli masz trochę miej zgłoś się :P )

Osobiście mam 15 lat(prawie 16), myślę że umiem się dogadać . ^_^

Chętni:

nick skype: the.ados

Pozdrawiam!

A także życzę miłej gry!