Szukam coacha ;d

Który pomoze mi ogarnąć te gre. Mam troche doświadczenia z lola, ale nie jestem pewien czy to pomoze. Zagrałem sam i sie tylko wkurzalem ze gine, nie jestem pewien czy to kwestia smurfów, poprostu nafeedowanych gankerów, czy tak ze mną źle. Grałem pare rund ,a ciężko mi lasthitać nawet jako adc o.0.

LOL w niczym Ci nie pomoże, a wręcz przeciwnie. Mam kumpla fanboja, który gra w DOTĘ od samego początku [mod ze starcrafta]. Jeśli jesteś zainteresowany pm me (tylko od razu mówię, albo się dostosowujesz i grasz pod ekipę, albo poszukaj sobie kogoś innego pod coacha).

Poprostu chce sie uczyc od profesjonalisty a nie uczyć sie grać coś jak bronze z lola ;d

Wątpię że jacyś profesjonaliści tu siedzą :) Pomimo iż sporo Polaków w to gra nie ma nikogo godnego uwagi do naśladowania . Remember również gram w dote jak jeszcze była modem do starcrafta ale to o niczym nie świadczy bo profesjonalnym graczom nie dorównuje do pięt :) Wracając do tematu znajdź sobie grupę ludzi którzy będą podchodzić laitownie do tematu i stopniowo zapoznawaj się z grą , bo dołączanie do pseudo pro teamów tak jak to pan Remeber napisał ,, albo się dostosowujesz i grasz pod ekipę, albo wylatujesz '' najesz się tylko niesmaku do doty bo każdy błąd będzie zwalany na ciebie :) Tak czy siak powodzenia

LOL w niczym Ci nie pomoże, a wręcz przeciwnie. Mam kumpla fanboja, który gra w DOTĘ od samego początku [mod ze starcrafta]. Jeśli jesteś zainteresowany pm me (tylko od razu mówię, albo się dostosowujesz i grasz pod ekipę, albo poszukaj sobie kogoś innego pod coacha).

Z STARCRAFTA? ja całe życie myślałem ze z WC3

jeżeli szukasz kogoś do doty to idz na strone doty... nie szukaj na takim portalu kogoś kto ci pomoże w grze bo na 100000000000000000 osob znajdziesz tu z 10 takich a reszta cie pociśnie

Megar chlopaki maja racje :)

To understand the history of DotA, one must begin from Starcraft. In the early days of Starcraft, there was a UMS (Use Map Settings) map called Aeon of Strife (AoS) made by a modder called Aeon64 that featured a cooperative game with four heroes facing off against endless waves of computer-controlled creeps in four lanes.

Pozniej tego moda przeniesiono do w3 wlasnie :)

grałem w sc1 i nie pamietam takiego UMSa... no ale sorry jak tak :D

Chętnie posłużę pomocą w kwestiach których się znam(dobrym słowem/radą) : http://steamcommunit...xeixx/?l=polish jako zapyziały fanboy Na'vi yay ; )

Ja również mogę pomóc. Sama dopiero się uczę, ale z chęcią pokażę kilka fajnych sztuczek, np. jak szybko i skutecznie uczyć się dobrego lasthitowania. Pisz na PW :)

http://steamcommunity.com/profiles/76561198011562809 Zaproś. Mogę pomóc :)

Który pomoze mi ogarnąć te gre. Mam troche doświadczenia z lola, ale nie jestem pewien czy to pomoze. Zagrałem sam i sie tylko wkurzalem ze gine, nie jestem pewien czy to kwestia smurfów, poprostu nafeedowanych gankerów, czy tak ze mną źle. Grałem pare rund ,a ciężko mi lasthitać nawet jako adc o.0.