Szukam czegoś na dłużej

Szukam jakiegoś mmorpg które jest dla nowych graczy do ogarnięcia i gdzie szybko znajdę jaką gildię i ogólnie ludzi do grania. Nie mam jakiś wiekszych wymagań fajnie jakby był polski język ale to nie jest nic koniecznego.
Chodzi mi o gierke która naprawdę jest dobra i wciągająca.

1lajk

World of Warcraft

1lajk

@ArturBylina
Za ten spam juz powinieneś odpocząć od pisania. To raz.
Dwa… jeśli ten crap ma być na dłużej to ja postoję…
Trzy… jak po polsku to WoW , New World albo częsciwo po polsku TESO ( tłumaczenie jest ciągle robione ).

1lajk

też szukałem na dłużej. Po 12 latach do Tibi nie chcialem wracac, nie czulem tego co w czasach szkoly. Lost Ark próbowałem, ale znudził po miesiacu, znalazlem gildie/ekipe w Albion i zaczalem po raz pierwszy w to grac.
Super mechanika, wiele do roboty, bawie sie jak nigdy

to nawet nie jest pełnoprawna gra, strona ledwo się wyświetla, nawet nie zadbali o poprawne konfiguracje.
Wiec póki ma ktoś drobne na serwer to gra istnieje, a jak nie bedzie mial kasy to gra zniknie i tyle z poświęconego czasu.

ESO bardzo fajne, sporo ludzi jest spolszczenie jak potrzebujesz. Do 27.04 fajna cena na Steam. i możesz jeszcze testować za free.
WoW chyba najbardziej kompletny ale do nowego dodatku będzie raczej stagnacja chyba ze wersja Classic to akurat będzie się działo.

WoW jest po polsku?

Jest bardzo fajny addon spolszczający “wowpopolsku”

1lajk

Broken Ranks jeżeli nie przeszkadza ci turowa walka, Albion godny polecenie jeżeli lubisz crafting gathering i pvp. ESO jeżeli lubisz grać solo i robić masę questów.

Lost Ark

Siema, zapraszam do Gloria Victis, jest to polska Gra Medival MMORPG, Fajne PVP, wymgajaca walka kierunkowa jak w Mount and Blade, ciekawy crafting, pve, Territory Control ogolnie jest zawsze co robic… W nacji Sangmar spytaj sie o klan “SEKTA” odezwiemy sie napewno.

Na rynku nie ma ani jednej gry MMORPG która jest po polsku i warto w nią grać.
Generalnie w tym czasach opłaca się grać tylko w gry P2P, w B2P powoli zaczyna się robić patologia a w strone darmówek nie ma co nawet patrzeć…

1lajk

Po co do gry mmorpg jezyk polskim naprawde to jest zalosne…

Po polsku masz Albiona ale to full loot pvp czyli albo jestes no lifem albo latasz sobie solo na dungi zbieranie etc . Gra zamiata bo nie ma questow tylko czysty grind . Kazda rzecz trzeba edpic osobno itp .tyle ze sporo ludzi poorostu przestaje gra przez full lot . Chat polski to najwieksza patologia wsrod mmo . Ale na obecna chwile nie ma lepszego i popularniejszego mmorpg z cross play na telefon w ktorego mozna grac tak samo fajnie na tel jak na pc .

SUN https://sunclassic.webzen.com/en/main na prawdę
wciąga

Dużo ludzi w to gra?

w SUN?

Tak, zastanawiam się czy nie zacząć, ale nie wiem czy opłaca się zaczynać inwestować swój czas jak tam może być 200 osób. Dlatego pytam.

polaków widać ale ogólnie ludzie z całego świata. Najwiecej azjatow chyba. 1 serwer i 8 kanalow. Masz postac na kazdym kanale. Gdzie nie pojdziesz to pelno ludzi.

inwestować czas to możesz w rozwijanie siebie, a nie myślenie o tym ‘czy inwestowanie czasu jest warte w gre’ grasz dla funu,… to tylko gra - przeminie jak wszystko co wirtualne

1lajk

o to to, to co on powiedział ten wyżej.
trzeba być wariatem żeby inwestować w gry