Szukam Czegoś

Witam szukam pewnego starego MMO, a dokładnie trailera/intro gry. Gra była osadzona w świecie fantasy z tego co pamiętam. Intro/trailer przedstawiał jakieś party gdzie, jedna dziewczyna nie radziła sobie za dobrze, po czym zaatakował ich jakiś demon i ten główny bohater z trailera oddał swój “kryształ” czy coś takiego dla tej dziewczyny i kryształ ten ją uratował, a sam bohater wyparował po ataku demona.

Na samym końcu trailera można zobaczyć postać otoczoną ciemną mroczną energią (prawdopodobnie właśnie tego bohatera, który wyparował) (mmo jest naprawdę stare na oko 2012/13 może 14 chociaż nie mam pewności co do roku w którym wypuszczono trailer)

dzięki za pomoc!

To uczucie, gdy grasz w gry mmo of 2004 a ktoś opisuje 2012 jako “naprawdę stare” :confused:

2lajki

Oj tak to uczucie, strasznie stare z 2012 roku… heh… te czasy z Ragnarok Online, Silkroad czy Conquer Online… prawie 20 lat temu

na ch_j Shad1/yaku00 te wasze posty? nabijacie liczbę do profilu? nic nie wnoszą, macie się za znawców? ja bym powiedział ze za staruchów, którzy maja po 30 lat a zachowują się jak po 60, ogarnijcie jaja, bo zwyczajnie spluwam na was i na wasze zachowanie, na co się udzielacie w temacie gdzie jedyne co w nosicie no gówno którym sami jesteście… o boże pyta o starą grę z 2012, a przecież ja czytałem na forum że są starsze gry, to podniosę swoje ego które liże błoto, jaki to ja znawca starych gier XD no debile w chj xD

Pss: nie pytaj o takie rzeczy na tym forum, to banda masturbujących się dziadów :slight_smile:

Robisz dokładnie to samo. Nic nie wniosłeś do tematu, poza rynsztokiem umysłowym. Gratulacje! Sam siebie porobiłeś. Wytłumaczę ci to raz, a porządnie. To jest FORUM. Pochodzące od definicji FORUM ROMANUM
(Rynku Rzymskiego… napiszę ci ponieważ wątpię, że ogarniasz “google’owanie”)
<<internetowa forma grupy dyskusyjnej, służąca do wymiany informacji i poglądów przy użyciu przeglądarki internetowej>> {Słownik języka polskiego PWN} - wiem, że nie znasz. Nie przejmuj się…Nadrobisz.
Pojmij w końcu, że w tym miejscu wymiana poglądów jest wręcz wskazana. Nigdzie nie jest napisane, że każdy post musi bezpośrednio odpowiadać na post autora, tak długo jak znajduje się w ramach tematycznych. Wypominasz ludziom wiek, a sam wykazujesz elementarny brak wychowania. Już całkowicie pomijając fakt, że autor uzyskał trafioną odpowiedź na zapytanie, co oczywiście zignorowałeś w swojej małpiej krucjacie.
“Isao contra populum”.
Co zrobisz teraz.
Usuniesz post?
Spróbujesz napisać coś konstruktywnego?
Czy może zwyzywasz mnie jak użytkowników powyżej upewniając mnie tylko, że miałem rację.
Piłeczka jest po twojej stronie… czas start.

2lajki

Jedynie co przychodzi mi do głowy i pokrywa się nie znacznie z opisem to trailery Bless online albo ArcheAge



Niestety nie mogłem znaleźć trailera by pokrywał się całkowicie z opisem. Jeżeli to nie to ;( to powodzenia w szukaniu :wink: