Szukam dobrego mmo

Cześć, szukam gry mmorpg w ktorej będę czul że gram w prawdziwe mmorpg. Oczekuję tego ze jak mam zwykła postac to jak zaloze zbroje to odrazu bede to widziec, dobrą fabule dobre wbijanie leveli (nie za latwe nie za trudne), po tym jak osiagne max lvl capa moja postac tak jakby “będzie stala w miejscu” czyli ze statystyki tak jakby nie rosna (tego nie chce), duzo odblokowan i umiejetnosci, gildie, dobre instalacje, duza mape, duzo graczy, nie chce drewnianej walki. Chce zeby ten mmorpg byl ze mną na dluzej.
(odpada WoW)
Z gory dzięki
Gra najlepiej zeby byla b2p

to troche brzmi jak list do Swietego Mikolaja… Takie mmo nie istnieje chociazby dlatego, ze wrazenia kazdego z nas sa inne. Ty w ogole szukasz jakiegos perfect mmo ktorego na chwile obecna nie ma(nie pisze o grach sprzed 10-15 lat).
Sprecyzuj w co grales, co Ci podpadlo a co nie i wtedy moze cos sie dobierze inaczej sam sciagaj i testuj, innej drogi nie ma.

War of the Immortals takie było… do czasu

Uuu to mi przypomniałeś teraz, to była gierka. Battle of Immortals też :slight_smile:

A no to niech bedzie dobre mmorpg z dużą iloscia graczy

Ale ma być gra P2P? B2P? F2P? Ma to być coś w co możesz zagrać rozrywkowo czy masz być tam dostępny prawie 24h na dobę aby grindować? Musisz dać więcej wytycznych i jak pisano wcześniej napisz w co grałeś, co Ci się podobało a co ssało

Wzzystko napisalem xdd zrobie nawiasy
I zedytuje

A jest moje niedopatrzenie :stuck_out_tongue:
Cóż z gier B2P masz tak na prawdę dwie czyli GW2 oraz TESO któe pasują do Twojego opisu. Jest jest z P2P FF XIV