Szukam dynamicznego mmorpg

ok to idz graj a nie marnujesz czas na forum. Idz bo jak za 2 miesiące zamkną te unchained do już nie będzie kiedy grać

3lajki

“Grywalność AA:U będzie tylko rosła bo labor teraz ogólnie dostępny każdy gracz chce ekonomicznie wykorzystać”

Że kurwa co xD

Aż cieżko mi to skomentować. Graczy AAU ubywa co widać przez to, ze kolejki znikają o ile już nie zniknęły. A graczy nie będzie przybywać bo jeśli ktoś zaciekawi sie nawet tematem AAU i poczyta sobie opinie w sieci na temat XXX exploitów, bugów, spierdolonej optymalizacji to mu się odechce.

2lajki

Kolejki się zmniejszyły z 2 powodów

  1. utworzono kanały na serwer - jak założysz nową postać to poprosi Cię o wybór kanału
  2. po paru minutach wejścia na afk system wywala gracza do poczekalni serwerowej

Zmiany te zostały wprowadzone właśnie dla poprawy grywalności, by gracz, który zapłaci za grę miał szansę w nią zagrać. A graczy będzie przybywać bo AA:U jest po prostu najlepsza na rynku MMOrpg i hejt jest głownie wśród Polaków i jest bez podstaw merytorycznych. Puki nie wprowadzą ArchePassa lub nawet wprowadzą, ale bez możliwości pozyskiwania potek laborowych i golda, puty rozwój AA:U będzie kwitł.

Po pierwszej zainwestuj w słownik a po drugie jesteś jednostronnym fanboyem któremu gamigo mogłoby nasrać na talerz a Tobie i tak by smakowało.

AAU padnie i jeszcze wspomnisz ten komentarz bo to nic innego jak odgrzany, niedopracowany kotlet. I nie rozumiem po co podsyłasz te filmiki xd

ps, pozwoliłem sobie zajrzeć w Twój profil i założone tematy, obawiam sie, ze mozesz być niepełnosprawny dlatego tym ostatnim wpisem kończę dyskusje z Toba Ferduś.

3lajki

Jak już pisałem wcześniej, jak jest brak argumentacji pojawiają się wycieczki personalne i ortografia. Standard wśród hejterów.

A filmiki obnażają wizualnie prawdę, by ciemnoty nie można było wciskać.

Wystarczająco dużo argumentów już dałem w innym temacie, czytałeś je, czytałeś też argumenty innych ludzi ale jesteś zwyczajnym ignorantem i fanboyem który odrzuca te wszystkie argumenty jakimś gównem typu " Archeage to najlepsza gra w historii MMORPG " czy inny bełkot fanboya. Brzmisz jak taki moher wśród community gier MMORPG i już nie jedna osoba Ci to wytknęła.

A w tym konkretnie momencie na Europie 4 z 5 serwerów ArcheAge: Unchained
ma taki napis - queue. Czyżbyś żył w jakimś równoległym świecie? A premiera to była już ponad 3 tygodnie temu.

ferdynand skoncz juz pierdolić te swoje głupoty bo żal to czytać

Serwery są po prostu małe, czego Ty nie rozumiesz Ferdek XD

Czyli ostatecznie nikt mi nie pomoże znaleźć mmo? XD

No nie wiem polemizowałbym z tym stwierdzeniem, ja ogólnie można powiedzieć wywodzę się z moim zdaniem dość “Dynamicznej” gry (jeżeli chodzi o PvP) jaką jest Aion. W WoW’a gram od dwóch miesięcy i jak poszedłem na jakieś wyższe klucze, albo na Azharę to powiem wam szczerze, że się spociłem xD w sensie moim zdaniem Animacje Skilli może i są drewniane, ale gra jest dynamiczna pod względem hmm jakby to nazwać “czasu reakcji” ? Czasu jaki mamy na uniknięcię danej mechaniki, poruszania się? Pod tym względem moim zdaniem WoW jest wymagający i w pewien sposób “Dynamiczny”
Co do AA ogólnie jest spoko, ale nawet dla tak zagorzałego gracza PvP jak ja jakieś PvE jako odskocznia czasami by się przydała a pod tym względem AA jest strasznie biedne i nie mówcie mi tutaj o Red Dragonie albo Fall of Hiram, bo tam zazwyczaj 5 osób coś robi reszta afczy i gra w żaden sposób nie karze graczy za afczenie.

“bo tam zazwyczaj 5 osób coś robi reszta afczy i gra w żaden sposób nie karze graczy za afczenie.” To musisz zagrać w Unchained bo widzę że twoje zdanie wywodzi się jeszcze z serwerów Legacy :slight_smile:

1lajk

A co się zmieniło?

Jest możliwość zgłoszenia do wywalenia gracza z raidu, czy instancji, czy drill camp arena.
Na AA:U gracze mają słaby gear i większość musi ciężko pracować w PvE.

Polecam lost Ark .
Bicie lvl jest może monotonne ale jak wbijesz max lvl tj. 50 ilość kontentu może przytłoczyć .
Jest masa rzeczy do roboty . Wejdź sobie na YouTube kanał derryls . Jest kilka poradników odnośnie co można robić . Polecam .

Jedyny minus to wersja rosyjska i urzywania VPN .

Zapraszam na pw

“WoW” jest dynamiczny, a przynajmniej był w Legione gdzie nie istniał GCD, teraz mamy GCD na retailu który spowolnił rozrywkę niemiłosiernie. Osobiście uważam WoWa za jednego z lespzych MMO na rynku, ale trzeba za niego płacić co miesiąc. Jeżeli chcesz dynamiczny MMO to zagraj W BDO, jednak nie wiem czy spodoba Ci sie grindowanie 6 miesięcy po to aby stać się w końcu “kompetytywny” z innymi graczami, to już twoja decyzja.

Wszystkie te gry są niedojebane pod jakimś względem daj sobie spokój i mam nadzieję, że ten gatunek zdechnie.

1lajk

BDO jest dynamiczny ale nie ma widocznego rozwoju postaci ani end game’u.
Rozwój postaci to siedzenie na jednym spocie przez 2 lata i nabijanie Skill Points a end game to world bossy albo te pochodzące ze scrolli.
Dynamiczne - to jedyne co pasuje do zestawienia pytającego.

Hahaha jak zwykle ktoś szuka gry A wywiązuje się sprzeczka o AA U ja się dziwię że takie posty się są po prostu banowane nie związane z tematem.