Szukam ekipy do dragonnest od cherrycredits

Witam szukam ekipy zeby pograc w dragon nesta od cherrycredits

jedyne wymaganie zeby osoby mialy doswiadczenia w grze i mozliwosc tsa lub skypa ^_^

cherrycredits czyli wersja SEA... w pvp nie masz co się bawić nawet bo teleportacje srpawią że nic nie wskurasz, a ciągle pve w końcu się znudzi, klucz to pvp, woljny gildi na mapie stworzonej do tego, mini gry, a bez dobrego pingu jaki jest na wersji EU nic nie zrobisz prócz pve .

na EU niemoge grac gdyz pedaly maja blokade a ja mieszkam w UK

a wersja SEA nie jest taka zla lagow jakos nie czuje

w sumie mógłbym pograć na eu maxa wklepałem full seta mam i nudy xD tyle że w tygodniu raczej bez szans na gre ;p

A już się cieszyłem, jednakże na SAE, raczej mi się nie widzi, kiedyś grałem...

tam ludzie z weaponami + 15 latają xD

hmm to mozemy na nexonie pograc co wy nato ludziska :) ?

zalatwilem sprawe z supportem i zdjeli blokade i moge grac na EU takze ktos chetny na pogranei sobie dzis w nocy ? :)

zalatwilem sprawe z supportem i zdjeli blokade i moge grac na EU takze ktos chetny na pogranei sobie dzis w nocy ?

ja jestem chetny jakis kontakt ?

pisz na nick CrystalSpawN gram sorciem albo dodaj mnie na lolu Crystal SpawN na wescie tam masz 100% pewnosc ze odpisze aktualnie mam 12 lvl

cherrycredits czyli wersja SEA... w pvp nie masz co się bawić nawet bo teleportacje srpawią że nic nie wskurasz, a ciągle pve w końcu się znudzi, klucz to pvp, woljny gildi na mapie stworzonej do tego, mini gry, a bez dobrego pingu jaki jest na wersji EU nic nie zrobisz prócz pve . 

Mi osobiście SEA działa dużo plynniej niż EU.

Jestem graczem pvp ;)

Witam szukam ekipy zeby pograc w dragon nesta od cherrycredits

jedyne wymaganie zeby osoby mialy doswiadczenia w grze i mozliwosc tsa lub skypa ^_^