Szukam ekipy do FF14

Siema,

Szukam ekipy do Final Fantasy XIV i stąd moje pytanie - na jakim serwerze spotkam dobre gildie z Polski?

Dzięki

W Finalu gildia to głównie housing i buffy do world contentu - najlepiej dołączyć do grup na FB lub na discorda polskiego community FFa i tam poszukać sobie ludzi do tzw. statica (grupy 8 osób, które razem sobie raidują).
Jak koniecznie chcesz gildie to data center: Chaos a serwery to raczej Moogle/Cerberus. Ja z ekipą gram na Cerberusie, ale część z nas pomimo zachwytu nad fabułą nie potrafi się odnaleźć w gierce - jakby było inaczej to bym z chęcią Cię zaprosił do grania z nami :smiley:

ja aktualnie przeszedłem na Spriggan i jest tu kilka FC polskich wiec jest z czego wybrać
ogólnie polecam także na facebook Final Fantasy XIV- Polska tutaj się promują polskie FC

Na zadnym bo Polskich gildi jest z 5 z max 20 online wieczorem, pozdrawiam .

Co??? Skąd masz te dane i podziel się nimi bo większej bzdury nie czytałem. XD

tak jak ludzie piszą bardziej takie grupy do rajdowania niż gildie jak chcesz gildie do sociala albo pvp albo do czegoś innego to bardziej black desert albo new world.

A ja mam takie pytanko, poniekąd na temat. Sam od nie dawna zacząłem grać, jako że nie mogłem stworzyć postaci na sprinngan to stworzyłem na jakimś innym (teraz zapomniałem nazwy, ale coś na Z). Czy biorac pod uwagę że mogę się przełączać miedzy serwerami w danym data center, mogę/nie mogę dołączyć do FC na innym serwerze ale w tym samym data center?

Ps. Przepraszam jeśli to co napisałem jest mało sensowne.

z tego co mi wiadomo nie ma możliwości

Nie, nie możesz. Aby dołączyć do FC musisz być na tym samym serwerze co FC.
Możesz dołączyć do LFG i Linkshelli.
Na Moogle jest Mirai i Hermity. Słyszałem, że na Sprigganie jest też parę polskich/semi-polskich FC.

1lajk

coś wiadomo czy endwalker poprawi pvp? widziałem tylko wpis że small scale pvp coś tam