Szukam Ekipy do gry

Witam
Jak w temacie szukam osób do grania w różne typy gier. Mam własnego ts3 do 20 os. taki prywatny.
Oto on: 31.133.6.150:6380
Gram w Rocket League, Wot, R6, Division 2, BF4, Anthem, World War 3, League of Ca… Legends, Escape From Tarkov, DayZ, CSGO, Muncraft, Monopoly PLUS, Warframe , War Thunder, Space Engies i parędziesiąt innych gier .
Najlepiej aby osoba która mnie zaprosi nie miała skrzeczącego głosu ale nie chodzi tu o wiek bo on nie jest przelicznikiem czy ktoś jest ogarnięty. Sam mam 21 lat.
Ps. W podanych grach nie ma żadnego RPG bo tak w sumie chyba grałem już we wszystkie na rynku i jakoś nie mogę się do żadnego przekonać, albo po prostu nie chce mi się grindowac lub gra jest zbyt wymagająca ( mówię tu o energii ile trzeba poświecić aby gierka była fajna). Może ktoś mnie przekona do jakiejś gry.

Pozdrawiam i czekam
Sebix

Siema
Z checia cos bym pogral :slight_smile:
Aktualnie spedzam czas przy Lolu i Rocket League, czekam tez na nowy sezon w Overwatch. Ale w inne tytuly tez moge pograc mozna sie dogadac :stuck_out_tongue:
Dodaj mnie na Steam

ELO, ja chętnie zagram w minecraft, fortnite Cs go. Mam trochę skrzeczący głos. Podaj discorda to wbije.

Ja chętnie rocket league lub minecraft