Szukam ekipy

Hejka!
Szukam ekipy do grania. Jestem osobą pracującą, jednakże pracuje w taki sposób, że mam zawsze kilka dni na grę w tygodniu :slight_smile: Chciałbym znaleźć zgraną ekipę, dzięki której będę mógł rozwinąć swoją postać, walczyć z nudą i wrócić do tego MMO z racji dynamicznej i przyjemnej rozgrywki (Tym bardziej że maszyna na to pozwala ).
Jeżeli ktoś chciałby przyjąć starego gracza który nie pamięta jak się gra - Proszę o PW albo zostawić namiary pod postem ^^
Edit. Jak pisałem jestem osobą pracującą:) - Więc może być sytuacja, że zniknę na kilka dni - ale zawsze wracam jak bumerang :slight_smile:
Dzięki i pozdrowionka!

Polecam Polski Discord społeczności BDO

Jeśli znasz ang w stopniu komunikatywnym to pisz do mnie :wink: Family name: Blurose :wink:

Ty się za robotę weź a nie tylko te gierki w głowie,.

Myślę że ARCADIA będzie dla ciebie dobrą gildią :stuck_out_tongue: Mamy core doświadczonych osób, a poza nimi gildia jest głównie skierowana dla nowych i powracających graczy :slight_smile: Kontakt Discord: 3D3N#5133 lub FamilyName w grze KrystianSchwarz. Polska gildia gdzie możesz mieć spory udział przy jej rozwoju ponieważ została stworzona w dzień dziecka :smiley: więc całkiem niedawno.