Szukam ekipy

Devon wiesz może coś o tym że gdy próbuje się zalogować po przez steama na DN i pokazuje sie ze wczytuje pliki itd i się przy tym zatrzymuje i nie chce się gra odpalić a po jakimś czasie pisze że usługa nie jest chwilo dostępna a mam tak od wczoraj znajomi nie maja z tym zadnych problemów

Jeśli można jeszcze się zapisać to z chęcią jak by co jestem nowy w tej grze :P

Ja nie używam steama chyba ze jest on konieczny :D, polecam grac bez steama :D Nic nie daje granie w DN przez steama...

Póki co przerzuciliśmy się na stara polską gildie (Avalon, lvl9), tylko problem w tym że nie wiem kto powinien zostać guild master'em. Jakieś pomysły?

Ja nie używam steama chyba ze jest on konieczny , polecam grac bez steama Nic nie daje granie w DN przez steama...

ale wiesz mam 60 lvl na steamie i szkoda mi go : (

Jeśli można jeszcze się zapisać to z chęcią jak by co jestem nowy w tej grze

Tak można . wystarczy zglosic sie do gildi :)

lvl cap 80. Jest assasin.

deluxe boxy za golda, szybki exp.

Nick w grze: Sajx, Urqa

warn_ico.png
Reklama prywatnego serwera. - Might

Na jutro zapowiedziany maintenance w sprawie lagów więc jest szansa na uspokojenie się ^^

Póki co przerzuciliśmy się na stara polską gildie (Avalon, lvl9), tylko problem w tym że nie wiem kto powinien zostać guild master'em. Jakieś pomysły?

Liderem powinna byc osoba co gra codziennie i jest powiazana z dawnym Avalonem. Z regoly ja liderowalem grajac z chlopakami, lecz czasu nie mam na takie zabiegi ^^ Ogarne zycie prywatne i wracam do gry czyli jutro : :)

by Stilo16V

@Pyrcio

A wogole zarejestrowaliscie gildie ze poszukuje graczy?Chyba znasz ta opcje? :) Łatwiej bedzie nowym dolaczac.

Gracie w DN jeszcze? Nasza grupa się rozpadła, od czasu do czasu sprawdzam ts'a ale nikogo tam nie ma. :(

Ja osobiście nadal gram Gladiatorem, aktualnie 60 level, tylko że granie samemu jest strasznie nudne...

Sorki, że się wtrącę ale po co tworzyć mnóstwo nowych małych gildii, gdzie później jest niska frekwencja? Nie lepiej dołączyć do naszej ? Jest nas dużo aktywnych osób średnio 40+ na każdy lvl znajdziesz ekipę ;)

Polecam gildie Exilium. Pomocni gracze, spora aktywna ekipa, ts3. Wiecej info pw.

Aktualnie porzucilem assasina i wybralem paladyna. Ciekawiej sie gra. Lvl 22.

Witam. jak w temacie szukam ekipy 3 osob do dragon nesta od 0 Chciałbym aby owe osoby miały jakiekolwiek pojęcie o grze , +16 oraz ts3 :)

Gildia : -NoGameNoLife- Zapraszamy każdego chętnego :) posiadamy ts3