Szukam ekipy

Witam. jak w temacie szukam ekipy 3 osob do dragon nesta od 0 Chciałbym aby owe osoby miały jakiekolwiek pojęcie o grze , +16 oraz ts3 :)

Gildia : -NoGameNoLife- Zapraszamy każdego chętnego :) posiadamy ts3

Ja sie pisze. Od dawna chcialem pograc, lecz nie bylo chetnych. Moze w koncu bedzie stala ekipka ! :D Kto kim gra?^^

Dopiero będą postacie tworzone wszystko się ustali napewno bd tank albo heal a reszta pod swój gust

Ja też moge zagrać, albo chociaż pomóc jeśli jesteście nowi :D Jeszcze mam jedna osobe(może) jak coś

z tobą bedzie 4 i spokojnie nie jesteśmy nowi ^^

Też się chętnie na to pisze, osobiście będę grał przez Steam'a więc jakby co to możecie mnie dodać: http://steamcommunity.com/profiles/76561198119658575

PS. Mowa o EU serwerze, prawda?

Pewnie ^^

To co ?:) Jedziem z koksem ! Moj nik w DN EU to Stilo16V klasa assasin. Pisac o ts3 do mnie lub pyrcia.

Jest jescze miejsce ?!? jak tak to piszcie :)

W sumie można założyć gildie jeśli jest tylu chętnych : P

Prawdopodobnie będę grać SwordMaster->Gladiator.

Planujecie założyć jakąś gildie czy coś?

Obecnie jest 7-8 graczy wiec raczej stworzymy gildi ^^

W sumie to nie mam w co grać wiec mógłbym się przyłączyć do gry w DN.

Oczywiście jeśli można. ^^

Milo widziec taki zapał do gry.... szkoda ze server laguje jak cholera od jakiegos miesiaca.....praktycznie nie da sie grac wieczorem....

dzisiaj praktycznie cały dzień był lajcik ale od 17 zaczeło sięwalić

Potwierdzam, lagi, opoznienia. Pare osob na tsie siedzi cierpliwie, lecz chyba sie nie doczekamy ^^

Ja bym sie spodziewal ze odpusci tak po polnocy dopiero :/

Najbardziej mnie boli to że shanda nie ma jaj zamknąć serverow na tydzien czy ile im tam trzeba i uporać się z tym problemem, przynajmniej by zachowali twarz a tak to juz jest 120 stron narzekań w wątku dotyczącym lagom ....

Jeśli tego nie naprawiam Wynikną z tego nieprzyjemności z ich strony takimi jak spalenie firmy !! Grrrr :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Gdyby chciał ktoś pograć to składać podanie "Avalon" Przyjmujemy każdego : )

Trzymam za was kciuki :), podoba mi sie taka inicjatywa :)