Szukam f2p mmo

Do góry mój post i tam mi odpowiada co wy ślepi? xD

O zobacz napisałeś ten post i ja klikam odpowiedz na ten post a nie ogólnie do tematu rozumiesz już czy nie boshee co za ludzie XDDD

Broń boże nie chcę z toba toczyć wojny, tak więc nie zrozum mnie źle, ale u mnie nie pokazuje że Ci odpowiedział :wink:

PS. Sory, za offtop, już nie będę =)

Wylogowałem się specialnie i widać xD
Pod moim postem masz opcje odpowiedz i piszesz wtedy pod moim postem logiczniej tego wytłumaczyć już się nie da on napisał to pod moim postem xd

U mnie nie widać, że on odpowiedział na twój post.
“typie, boshe, xd xd xd”

1lajk

Prosze

Rozwiń to na screenie “3 odpowiedzi” i mosz że pod moim postem pisał i nie odpisuj już bo do konsensusu nie dojdziemy bo do Ciebie nic nie dociera chociaż tłumacze jak dziecku xd

Zamiast szukać F2P, polecam bardziej zaopatrzyć się w dobre B2P, jak GW2 przy którym warto od razu zaopatrzyć się w dodatki i nie wydawać już nigdy na nic więcej (poza następnymi dodatkami) lub ESO (który jest trochę droższy, bo DLC wypuszczane są systematycznie co jakiś czas).

Albo zagraj w BDO na trialu w Shadow Arena, ubij 5 osób i zgarnij grę za darmo. Wielu ludzi powie, że gra jest Pay 2 Win, ale szczerze mówiąc poza jednorazowym wydatkiem na pety, które są must have, nie będzie tu wiele więcej do kupienia, co musisz mieć - może waga. Ostatnio też gra trochę się zmieniła, sporo rzeczy możesz kupić, zamiast liczyć na ślepy fart. Samo wbicie 60lvl też nie zabiera już długich miesięcy z życia. Generalnie - jest przyjemniej. A przynajmniej na tyle, że sam wróciłem i od kilku tygodni gram codziennie.