Szukam f2p mmo

Cześć szukam f2p mmo prawdziwego bez p2w gówien.
Grałem w:
PoE - Nie podoba mi się
Warframe - Ciągle próbuję jakoś grać, ale nudzi mi się
World Of Tanks - Nudzi się szybko po wbiciu 7 tieru
League of legends - Czasami pogrywam
Dota 2 - Czasami pogrywam
Smite - Czasami pogrywam
Runescape - Czasami niektóre questy wymagają dosyć zaawansowanego angielskiego.

Kiedyś grałem w:
Metin 2
Shaiya
WoW
Cabal Online - Najbardziej mi się podobało z mmo, ale to co zrobili to nie mam ochoty wracac.

Ogólnie to nie podobają mi się FPS’y oczywiście są wyjątki.

Na pewno nie chce zadnych battleroyale próbowalem FOrtnite, APEX i dla mnie to kupy.

Może być grinder, ale bez przesady.

Co do sprzętu powinno pójść wszystko.

Powiem Ci ,też od dłuższego czasu próbuję znaleźć tytuł który przyciągnie mnie na dłużej i chyba takowy jeszcze nie wyszedł zawsze ze skruchą wracam do ligi legend i przedzieram się przez ranking z wysokim bronzem 3… :v takie już są tego uroki co do ww. Runescape ! Piękna gra spędziłem w niej połowę dzieciństwa wbijanie skilli na 99 to było coś pięknego gra się nigdy nie nudziła zawsze było co robić co do questów masz rację jako tako ten angielski trzeba znać ,ale są jeszcze fora gdzie jako tako pewne wskazówki da się znaleźć , chętnie bym wrócił do tytułu ,ale myślę ,że z uwagi dziennych obowiązków nie miałoby to najmniejszego sensu wracać żeby ogrywać 2,3godzinki dziennie ,myślę , że dobrą opcją byłoby spróbować swoich sił może w starszych tytułach nie napiszę Ci na ich temat nic więcej bo niestety najwięcej czasu spędziłem przy runescapie i nostale’u ale może coś pokroju Vindictusa,Tera a mejbi Aion nie wiem jak te gry stoją ,ale z tego co pamiętam zawsze górowały w modelu f2p też zauważyłem jest duży hype na te maple story 2 grafika dość candy ,ale coś musi do tej gry przyciągać :smiley: w sumie Nostale też jest cukierkowy a wciągał na długie godziny samymi instancjami i rajdami :wink: myślę , że to nie sama gra robi klimat a ludzie z którymi w nią grasz jak coś byś wybrał chętnie mogę sie zabrać z Tobą do pogrania posiadam również eso ludzie chwalą gierka sama w sobie mi się podoba ,ale sam nie potrafię się w niej odnaleźć gierka b2p ale myślę ,że te 40,50zł to nie jest wygórowany wydatek jak na taką gierkę :smiley:

Trudno znaleźć MMO f2p, które nie ma p2w bo przecież z czegoś musi się taka gra utrzymywać, no nie ma zmiłuj się. Tutaj wyjątkiem są tylko MOBA bo te potrafią być f2p i z uczciwymi mikrotranzakcjami, ale ich czas przeminął i żadnej nowej raczej już nie dostaniemy.

Możesz sprawdzić Guild Wars 2, podstawka jest zupełnie darmowa i oferuje sporo godzin gry - wszak płatne dodatki dodają content tylko pod endgame więc nic nie stracisz. Jedynie darmowe konto ma tam jakieś ograniczenia typu brak możliwości kupowania na trading post itp.

Sprawdzę te GW2 i MapleStory2. Ale serio ciezko ;/? Kiedyś mmo bez p2w bylo powrzechne i to bylo fajne i ogrom ludzi grało. Co do kupowania gier mmo to nie wiem czy to dobry pomysl szczegolnie, że dużo się mówi jak to mmo padają jak muchy.

Nie wiem gdzie ty kiedyś widziałeś MMO bez p2w :stuck_out_tongue: Przecież Tibia od zawsze je miała, Metin 2 też, 4Story, Last Chaos itp. itd. Chyba masz trochę przekłamaną pamięć, albo nie zwracałeś na to uwagi bo rodzice dawali pieniążki ^^

Co do MMO b2p, to myślę, że zapłacenie tylko raz jest jeszcze do zniesienia.

na te guild wars chyba sam bym się skusił zagrać jak byłbyś chętny :wink: we dwóch zawsze raźniej tyle ,że ja pykam przeważnie od rana do 16 a później jestem wolny po 22 niestety praca nie rozpieszcza ;/

Cześć.
Jeśli grafika dla Ciebie nie straszna, liczy się rozgrywka i lubisz grind to polecę Red Stone Online.
Klas do wyboru jest sporo - aż 24!
Squire , Warrior, Magic Archer, Magic Lancer, Magician, Werewolf, Priest, Fallen Angel, Tamer, Summoner, Thief, Monk, Princess, Little Witch, Necromancer, Demon, Spiritualist, Champion, Opticalist, BeastMan, Maid, Demon Sorceress, Musketeer i nowa Alchemist.

Każda klasa może być inaczej zbudowana - masa umiejętności ma każda klasa a punktów nie będziesz miał nigdy na wszystkie na max. Statystyki też się rozdaje.
Graczy jest sporo. około 30 sklepów w głównym mieście.
Gra jest F2P. Posiada wojny gildii.
Ja się poprostu zakochałem w tej grze, a grafika po pewnym czasie przestała być odpychająca, a zaczęła być piękna (na swój sposób).
Gra jest dalej rozwijana. W listopadzie 2018 roku został dodany ogromny patch z balansem postaci, nowymi questami, i nową klasą postaci - Alchemist (Support).

Zachęcam. Napisz do mnie na PW na forum lub w grze - Parent.

xD Gra f2p bez p2w i nie lubisz b2p ani p2p to powiem Ci zmień hobby/rozrywke gry f2p to albo moba albo fps-y chociaż w tym drugim są itemy pod p2w ale taki urok f2p myślisz że gry zarobia na siebie z powietrza? A Ty z powietrza opłacasz internet,prąd jedzenie za wszystko się płaci XD

Ja jestem zwolennikiem p2p bo wtedy przynajmniej jak ludzie płacą to tamtym zależy na prowadzeniu tytułu etc.

Sprawdz sobie DK Online gra dosc sporo polaków duzo grindu dzienne qesty ogólnie gra mmo w starym stylu od marca dostępna.

Niekoniecznie to tak działa, przykładem jest chociażby Wow od Blizzarda - no jak mi ktoś powie, że im jeszcze zależy na tej grze to śmiechne xD Nikt tak ostatnio nie pluje prosto w twarz swoim fanom jak Blizzard.

Przy TESO też ta subskrypcja to jakaś pomyłka, żerująca na fanbojach uniwersum Scrollsów. Te milion DLCów z nowymi dungeonami, no nie powiesz mi, że to “dbanie o klienta”.

Jedynie Final Fantasy ze swoim p2p stara się trzymać poziom, ale nie każdemu pasuje klimat azjatycki (nawet jeśli w FF jest on w miarę stonowany, to jednak nadal jest obecny)

Możesz spróbować Neverwinter Online. Czy jest tam p2w? Jeśli chodzi o endgameowe dungeony to na pewno (płacisz masz szybciej itemki, dosttęp), ale jeśli nastawiasz się na dobrą zabawę to bez żadnych problemów możesz robić sobie content do 70 lvl włącznie. Jeśli wtedy zacznie Cię kusić granie w top tier dungach no to się nastaw na niezły grind, jeśli nie chcesz płacić. Ja osobiście zrobiłem cały kontent grając free, jedyne za co zapłaciłem to mount bo mi się podobał :slight_smile: . Dodatkowym atutem jest stała liczba wiernych graczy oraz ciągle dodawane ekspansje.

Po co mam DK sprawdzać? :smiley: to jest crap obecnie gram i tak w wowa mam co robić fun w gry mam a o to chyba chodzi i ludzi nie jest wcale mało jak to krzykacze na forum tutaj krzyczą że WoW to truchło upadło już RIP GG WP xD

2lajki

@DieQo349
Bo to krzyczą bezdeki które w wowa jedynie na privie liznęli.

2lajki

Tibia p2w ha ha dobre…

Bez PACC’a to nie miałeś po co grać w Tibię.

A co do tematu tak jak ktoś wcześniej wspomniał nigdy nie było prawdziwych gier F2P MMO bez P2W. Jedyne zostaje ci GW2, choć tam endgame to fashion. Do MMO nie zaliczam gier typu LoL, POE, Warframe, Fortnite etc.

Nie wiem, czemu ludzie nagminnie mylą pojęcia. Jeśli w darmowej grze trzeba zapłacić za odblokowanie wszystkich funkcji, to się nazywa freemium a nie p2w. Taki model biznesowy, jakbyś ktoś nie wiedział. Jako przykład można tutaj właśnie podać pacc w Tibii czy gold packi w Aionie.

Ludzie wymyślają dziwne pojęcia freemium lub pay2progress albo jeszcze inne badziewa. Płacąc będę lepszy od innych w PVP/PVE, którzy nie płacą? P2W koniec i kropka.

Edit. Tylko model płatności P2P jest bez P2W, F2P i B2P zawsze będzie miało w jakimś stopniu P2W jak nie na starcie to później.

1lajk

Nie Ty a autor. Moze i to DK jest crapowate ale ludzi gra całkiem duzo jak na tak kiepskiego MMoRPG-a.

No nie ja autor ale typie odpowiedziałeś mi zobacz haha boże co gość XD

@DieQo349 No nie mogę się powstrzymać, gdzie ty masz że on Ci odpowiedział? XD już wczoraj kminiłem o co ci chodzi, ale nie chciałem się wychylać

1lajk