Szukam fajnej gierki

Witam,
od jakiegoś czasu nie mam w co grać, szukam luznej gierki zeby sobie wejsc poexpic porobic misje, zabic pare bossów itp
Grałem długo w BDO - ogólnie grind mi nie przeszkadza ale ta gra ma zbyt duzo kijowych mechanik itp i odpuszczam ten temat
W wowa grałem tak samo sporo ale jakoś mnie nie moze wciagnać,
FF14 odpada - totalnie mi sie to nie podoba i nie biore nawet tego pod uwage
Zastanawiam sie nad ESO - grałem trochę w to ale nie moglem cos sie wciagnac w ta walke w tej grze, no i jeszcze GW2 - tez troche ograłem ale mam wrazenie ze malo ludzi cos gra w ta gierke.
Szukam wlasnie czegos z duza populacja, zeby bylo czuc ze ten swiat zyje
Jak to jest z tym ESO PLUS ? jak kupie subskrypcje to juz mam wszystko co jest w grze dostepne ? Czy musze jeszcze coś dokupić? jakieś dlc czy cos tego typu

Polecam gw2, na ten moment mam wrażenie, że gra przeżywa drugą młodość. Afery w blizzardzie i zapowiedź nowego dodatku sprawiła, że ludzie masowo wracają do gw2.

Jeżeli preferujesz casualowe granie z wspaniałą fabułą i krajobrazami to zdecydowanie ESO. Kupujesz Eso+ i masz wszystko oprócz najnowszego dodatku, dodatkowo craftbag który cholernie ułatwia sprawę jeżeli chodzi o zbieranie materiałów. Podstawka to 30zł, a już tam masz 200h contentu.

W Guild Wars 2 teraz dużo ludzi gra, bo uciekli z Wowa aż sam wrocilem.

jak grałeś długo w BDO to pewnie Elyon Ci się spodoba dla mnie to ten sam styl rozgrywki który mi nie podchodzi ale sprawdź sobie

Właśnie próbowałem pograć ale ta gierka to dramat, bdo 10 razy lepsze :confused:

eso to drewno nie warto wydawać hajsu

Jeśli chodzi o luźną gierkę, co możesz grać w swoim tempie to polecam Star Wars Old Republic. Po dodaniu jej do Steam przeżywa drugą młodość. Wyszukanie ekipy na Flashpointa, pvp, czy operacje zajmuje dosłownie kilka minut. (Dla tych co nie wiedzą co to flashpoint - dungeon (WOW), operacja - raid (wow))
Fabularnie masz bardzo dużo do zrobienia (Masz 8 profesji do wyboru, po 4 na stronę Republiki i Imperium). Pod koniec tego roku wychodzi wielki rework klas postaci (Będzie można grać 2 klasami na raz na danej postaci) oraz kolejny dodatek dodający nowe planety, questy itp.

Runescape 3

Możesz sprobować riders of icarus może ci przypadnie do gustu :stuck_out_tongue: zobacz mój temat zeby dowiedziec sie wiecej , nie ma duzej populacji ale w gildi zrobisz kazdy kontent a jak juz sie ubierzesz to do pvp o manastone zawsze sa ludzie

Ogrywałem i tez niestety mi nie podeszło ;/ Próbowałem tez teraz ESO i straszne drewno ta gra, GW2 mnie zastanawia ale cos mam wrazenie ze malo ludzi gra

podstawka GW2 jest za FREE, pobierz, zagraj, i zobacz czy malo ludzi gra
Na World eventach jest taki ogrom graczy na mapach ze nic nie widac

GW2 jeżeli lubisz skomplikowane gry a nie 2 klawisze na krzyż . Spodoba ci się duża różnorodność klas, map miliony, graczy jest dużo ale to nie typ gry w której AFK na rynku jest codzienny