Szukam Filmów o określonej tematyce

Witam, jak w temacie, szukam filmów w klimacie wilkołaków, wampirów, polowań na czarownice ewentualnie coś w tematyce zombie ale w klimacie wieku gdzie były wampiry i wilkołaki lub czarownice.

Wiecie o co chodzi na 100%

Oglądałem:

- Hansel & Gretel - łowcy czarownic

- Drakula (stary i nowy)

- Zmierzch (wszystkie części) - wiem to jest nowe ale jednak nic innego nie znalazłem.

- Abraham Lincoln - łowca wampirów.

Z góry dziękuje za pomoc :)

Wilkołak
Underworld

I może byś doprecyzował o jakie dokładnie filmy chodzi. Bo z twojej wypowiedzi nie zrozumiałem nic. Akcja filmu ma się dziać w wieku XIV salem czarownice wampki itp? Bo akcja w tych filmach co wymieniłeś na pewno w XIV wieku się nie dzieje.

W takowym wieku jak wymieniłeś a jeśli nic takiego nie ma to te nowsze.

Hansel i Gretel : Łowcy czarownic

Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Van Helsing?

Z seriali mogę Ci z ręką na sercu polecić Salem.

za dużo filmów tego typu nie ma. Underwolrd bunt lykanów i van hellsing pasują jedynie ;d

Jakby akcja rozgrywana w czasach obecnych to może: zwierz, let me in, dotknięcie mroku, nienasycone

Są także anima.. z takich solidnych to vampire hunter D oraz hellsing ultimate (około tuzina odcinków po ~40 min)

anime mnie nie interesuje bo zwyczajnie według mnie są to chińskie bajki i w ogóle dla mnie to klimatu nie ma.

resztę zobaczę.

Hmm Nieustraszeni pogromcy wampirów może? Fakt komedia ale może być. Co jeszcze Amerykański wilkołak w Londynie z klasyków. W sumie też filmy o Draculi z Christopherem Lee (nie oglądałem ich). A i jeżeli komedia to nie zapominamy o Drakula wampiry bez zębów.

Królowa Potępionych

Wywiad z Wampirem

Underworld ma 4 części: Jedynka, Bunt Lykanów, Ewolucja oraz Przebudzenie (nie jestem pewien kolejności)

To mam do oglądania...Dziękuje za poświęcenie czasu, coś jeszcze znajdziecie to śmiało podawajcie na pewno wszystkie obejrze.

Polowanie na czarownice (season of the witch)

Solomon Kane

Siódmy Syn

To jeżeli jesteśmy też przy klasykach. Może Nosferatu Symfonia Grozy lub filmy z Belą Lugosi?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Filmy_o_wilko%C5%82akach

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Filmy_o_wampirach

Właśnie, jak nie oglądałeś to polecam jeszcze: Dracula: Historia nieznana. Dla mnie był to dobry film.

Poleć w seriale masz większy wybór : pamiętniki wampirów, czysta krew (moje ulubione).

Film :

1. Wywiad z wampirem.

2. Blood Rayne.

3. Pocałunek Wampira.

4.Silent Hill.

Od zmierzchu do świtu
Dog Soldiers
Wilkołak
Blade
Blood Rayne
Red Riding Hood
Wolf


Jeśli lubisz komedie, to w takiej tematyce (lub przynajmniej o to zaczepia) to Mroczne Cienie. Główny bohater jest wampirem, a inna bohaterka wiedźmą/czarownicą. (:

No kurcze, aż muszę to napisać.

ZMIERZCH :D

A tak na serio to może:
Blade 1/2/3
Dracula
Van helsing

Nosferatu

30 dni mroku
Wywiad z wampirem
Straceni Chłopcy


Lesbian Vampire Killers - dobra komedia z wampirkami ;)

Witam, jak w temacie, szukam filmów w klimacie wilkołaków, wampirów, polowań na czarownice ewentualnie coś w tematyce zombie ale w klimacie wieku gdzie były wampiry i wilkołaki lub czarownice.

Wiecie o co chodzi na 100%

Oglądałem:

- Hansel & Gretel - łowcy czarownic

- Drakula (stary i nowy)

- Zmierzch (wszystkie części) - wiem to jest nowe ale jednak nic innego nie znalazłem.

- Abraham Lincoln - łowca wampirów.

Z góry dziękuje za pomoc :)