Szukam filmów

No wiec szukam filmów sprawa dosyć prosta mianowicie o po prostu zwykłym człowieku który nagle no nie wiem zdobywa jakąś moc czy coś takiego może być również anime

Serial 4400.

Serial Herosi też opowiada o ludziach z nadnaturlanymi umiejętnościami, a co do filmów przychodzi mi na myśl "Jestem numerem cztery", "Kronika".

Nie ogladaj serialu 4400, poniewaz przerwali go kilka lat temu i nie zanosi sie, aby produkcja zostala wznowiona, a glupio tak wciagnac sie w historie i nie poznac jej zakonczenia.

>Kroniki

>Spiderman

>Daredevil

>Fantastic Four

>Push

/...

serial misfits (wyklęci ) pasuje do tego opisu chyba idealnie

Serial 4400, jak już milion osób napisało, słusznie też zostało zauważone, że nie zakończyli serii... więc niezbyt polecam.

Z filmów-

-Spiderman

-Herosi

-Tajemny krąg

-Czarodziejki

Może coś takiego.

Z filmów- -Spiderman-Herosi-Tajemny krąg-CzarodziejkiMoże coś takiego.

Herosi i Czarodziejki to nie są filmy tylko seriale.

Seria X-Men:

- X-Men

- X-Men 2

- X-Men Ostatni Bastion

- X-Men Geneza Wolverine

- X-Men Pierwsza Klasa

- Wolverine (ten pamiętam, że był słaby)

- X-Men Przeszłość, która nadejdzie

Seria Underworld:

- Underworld

- Underworld Ewolucja

- Underworld Bunt Lykanów

- Underworld Przebudzenie

Królowa Potępionych oraz Wywiad z Wampirem (skoro już jesteśmy przy wampirach)

Lucy (tandeta, nie polecam)

Hancock (tandeta, nie polecam)

Hellboy (chyba miał dwie części, ale już nawet nie pamiętam o czym to było, a to znaczy, że był słaby)

Wszystkie filmy o Supermanie (a jest ich chyba z 10). Jest też serial Tajemnice Smallville, oraz nieco starszy z lat 90' pt. Nowe Przygody Supermana.

Trylogia Matrix jeśli jakimś cudem jeszcze nie oglądałeś.

No wiec szukam filmów sprawa dosyć prosta mianowicie o po prostu zwykłym człowieku który nagle no nie wiem zdobywa jakąś moc czy coś takiego może być również anime