Szukam filmu/ów

Oldman jeżeli chodzi o Maleficent, to faktycznie bardzo ciekawy i wręcz zaskakujące zakończenie, takie nie typowe jak na Disneya. Też gorąco polecam. No i hipnotyzująca kreacja Angeliny.

Lucy, Snowpiercer, Haunter, Carrie, Moon, The Jacket

Siedem
http://www.filmweb.pl/Siedem

Incepcja?

Jak mówiłem tak robię i każdą odpowiedź polubiłem, ale ludzie moglibyście czytać wcześniejsze wypowiedzi. Jak dajecie po jednym filmie od tak, żeby rzucić tytuł to chociaż sprawdzajcie czy się nie powtarza..

Co ostatnio obejrzałem oprócz wymienionych wyżej: Furia, Avengers, Kapitan Ameryka - Zimowy Żołnierz. To co wyżej w 90% już widziałem więc byłbym wdzięczny za coś nowego.

P.S. Nie lubię horrorów, komedii, romansów. Więc jeśli coś takiego dajecie to chociaż wytłumaczcie dlaczego warto obejrzeć.

Ostatnio oglądałem bardzo dobre filmy : Lucy, Maze Runners, Transcendence. Jeżeli bardzo Tobie się spodobał na skraju jutra to obejrz - raport mniejszości,dystrykt 9.

Ostatnio oglądałem bardzo dobre filmy : Lucy, Maze Runners, Transcendence. Jeżeli bardzo Tobie się spodobał na skraju jutra to obejrz - raport mniejszości,dystrykt 9.

Dzięki, widziałem wszystkie ;p

Pacific Rim <3

Transformers 1,2,3,4

Sucker Punch :3

Hmm, a moze teoria chaosu? Ale z 2005, lepsza fabula moim zdaniem, ale mozesz i ten najnowszy obejrzec ;). Tak z nudow obejrzalem i powiem ze ciekawy, nawet bardzo. Ale ostrzegam ze to psuje psychike xD. Glowny wrog ma psychike lepsza od jokera nawet, film trzyma w napieciu jak sie wczujesz w niego i np nie przerywasz sb pojsciem na kawe, kolacja ,jeszcze po drodze pograc na kompie i wrocic w polowie bo jak stracisz chocby 10 minut to juz jest nudny i glupi bo nie znasz czesci i ci juz cos nie pasuje ;)

Pacific Rim Transformers 1,2,3,4Sucker Punch
Hmm, a moze teoria chaosu? Ale z 2005, lepsza fabula moim zdaniem, ale mozesz i ten najnowszy obejrzec . Tak z nudow obejrzalem i powiem ze ciekawy, nawet bardzo. Ale ostrzegam ze to psuje psychike xD. Glowny wrog ma psychike lepsza od jokera nawet, film trzyma w napieciu jak sie wczujesz w niego i np nie przerywasz sb pojsciem na kawe, kolacja ,jeszcze po drodze pograc na kompie i wrocic w polowie bo jak stracisz chocby 10 minut to juz jest nudny i glupi bo nie znasz czesci i ci juz cos nie pasuje

Widziałem wszystko. Teorię chaosu chyba nawet za 2-3 razy. Zaznaczyłem, że wolę nowsze filmy nie bez powodu, te starsze, warte uwagi już w TV leciał wielokrotnie, a ja o ile TV normalnie nie trawię to jak jest film jakiś dobry to z chęcią obejrzę :)

Pozostaje mi czekać na coś co dopiero wyjdzie, bo większość filmów chyba już widziałem :P

P.S. Jak komuś się Sucker Punch podoba to i Labirynt Fauna polecam lub jeśli ktoś widział LF, a SP nie to warto nadrobić ^^

Sin City
Sin City 2
Snatch
Adrenalina
11:14
Upadek
Księga Ocalenia
Death Race 1, 2, 3
Droga
Dead Snow 1, 2

nie mam siły żeby opisywać, więc narazie tak rzucam tytułami

Dziwie się ( albo przeoczyłem ), że jeszcze nikt nie podał filmu "John Wick". Jak dla mnie film bardzo dobry, akcja jak za starych dobrych czasów, a przy tym filmie jak i przy 47 Roninów Keanu Reeves jak by odżył od czasów pierwszego matrixa. Polecam jeśli ktoś lubi dobre kino akcji.

Tutaj trailer https://www.youtube.com/watch?v=2AUmvWm5ZDQ

Może serial jakiś?

Marvel Agents of S.H.I.E.L.D (na początku taki sobie ale potem się rozkręca),

The Flash,

Arrow.

Jeśli koniecznie film to może:

Dracula Historia Nieznana

The Judge

Nie wiem czy zauważono więc polecam jeszcze raz Martyrs. Skazani na strach no jest po prostu nie z tej ziemi a wątek też bardzo ciekawy i w napięciu trzyma i mocny :)

Wczoraj obejrzany Martyrs skazani na strach. Dawno czegoś takiego nie widziałem xD
Nie wiem czy zauważono więc polecam jeszcze raz Martyrs. Skazani na strach no jest po prostu nie z tej ziemi a wątek też bardzo ciekawy i w napięciu trzyma i mocny

Zauważyłem i ominąłem bo nie lubię horrorów, ale dziś się przemogłem i obejrzałem. Mam mieszane uczucia, na początku ta martwa kobieta, która prześladuje dziewczynę może trochę trzymać w napięciu, po jej samobójstwie to już czysty sadyzm, liczyłem na coś więcej, a koncept wyjątkowo głupi.

Może serial jakiś?Marvel Agents of S.H.I.E.L.D (na początku taki sobie ale potem się rozkręca),The Flash,Arrow.Jeśli koniecznie film to może:Dracula Historia NieznanaThe Judge

Filmy widziałem, seriale się zobaczy - może ;p

Dziwie się ( albo przeoczyłem ), że jeszcze nikt nie podał filmu "John Wick". Jak dla mnie film bardzo dobry, akcja jak za starych dobrych czasów, a przy tym filmie jak i przy 47 Roninów Keanu Reeves jak by odżył od czasów pierwszego matrixa. Polecam jeśli ktoś lubi dobre kino akcji.Tutaj trailer https://www.youtube.com/watch?v=2AUmvWm5ZDQ

Już od pewnego czasu jest na mojej liście filmów do obejrzenia, tylko że czekam na wersję DVD ^^

Sin CitySin City 2SnatchAdrenalina11:14UpadekKsięga OcaleniaDeath Race 1, 2, 3DrogaDead Snow 1, 2 nie mam siły żeby opisywać, więc narazie tak rzucam tytułami

Sporo fajnych filmów, większości o dziwo nie oglądałem, dzięki :)

@up

Czy ja wiem.... tą kobietę to akurat rozkminiłem już na początku że to schizofrenia ale później dowiedziałem się dlaczego a pomysł mi się podobał. Nieźle trzeba mięć nasrane by na taki scenariusz wpaść.

Więzień Labiryntu

Czwarty Stopień

47 roninów

Outlander

Też nie lubię horrorów przeważnie fabuła jest wysrana, nic się nie wyjaśnia, nie wiadomo skąd się coś gdzieś wzięło i takie tam, przeważnie są nic nie warte fabularnie i aktorsko. Jeśli horror to tylko klasyczne ameryańskie hack and slah typu Piątek 13 czy Koszmar z ulicy wiązów. Psychologiczny nudny szaja z rodem z Japonni totalnie mnie usypia.

Jeśli chodzi o seriale, w ostatnim czasie oglądałem dwie kapitalne serie którym bliżej filmom pełnometrażowym nim tasiemcom, z dobrą obsadą, grą aktorską i fabułą, która trwa akurat tyle ile powinna i nie ciągnie się setkami odcinków i milionem zwrotów akcji. Chodzi mi o:

True Detective

i

Sherlock

Pierwszy to majstersztyk kryminalny (no nie koniecznie, podobno dobry kryminał to taki gdzie ginie 1 osoba :) ) z bardzo ciekawą zagadką w tle i niesamowitymi kreacjami bohaterów, aktorsko kapitalnie. Scenografia i muzyka też stoi na wysokim poziomie, po prostu trzeba zobaczyć żeby zrozumieć fenomen tego serialu.

Drugi to mini serial 3 albo 4 odcinki w sezonie po godzinie każdy z Sherlockiem, zakręconym detektywem który rozwiązuje sprawy w Londynie naszych czasów, szczególną uwagę też trzeba zwrócić na aktorów pierwszoplanowych którzy są po prostu super.

Jeszcze może 2 filmy z tematyką wojenną:

Helikopter w Ogniu

Hurt Locker w Pułapce Wojny

Pierwszy masa akcji, w drugim więcej emocji, w pierwszym scenariusz napisało życie, w drugim scenariusz był tak dobry że film na oskara zadłużył.

Takie produkcje jak Władca Pierścieni czy Piraci z Karaibów musiałeś oglądać bo to każdy oglądał, ale zaproponuje też fantasy które realizuje BBC na podstawie książek Pratcheta:

Wiedźmikołaj

Kolor Magii

Piekło Pocztowe

i dość ciekawy film w tematyce biblijnej

Constantine

Trochę Tarantino którego nikomu nie trzeba przedstawiać:

Bękarty Wojny

Pewnie nowego Sherlocka Holmsea oglądałeś, no i skończyły mi się pomysły co tam można oblukać, może Strzelec wypas sensacja czy 8mila z Eminemem, ale takie filmy na pewno oglądałeś.

Jeszcze przypomniałem sobie, wypas film na podstawie komiksu w temacie rewolucji, viva la revolucion! V jak Vendetta.

The Social Newtwork też jest spoko, bardzo dobry film o powstaniu Fejsa i kapitalna rola Eisenberga.

Komedia akcji RED jest gicior, sporo śmiechu.

Na koniec melodramat Bliżej z kapitalną obsadą i ciekawe tematy poruszający, polecam bo jest prawdziwy, a nie kolejny ckliwy syf z Holliwód.

Skończyły mi się pomysły, pewnie i tak się powtórzyłem, raczej więcej nie napiszę bo temat raczej wyczerpałem.

okidoki, pozdro 600

Polecam Serenity, Kroniki Riddicka, ucieczkę z Los Angeles i Człowieka Demolkę.

Grave Encounters 1 i 2 jak lubisz dreszczyk

Nie wiem czy padło, przeglądnąłem pobieżnie temat więc:
Interstellar: http://www.filmweb.pl/film/Interstellar-2014-375629, mnie poruszył. Ściska za jaja i nie puszcza do końca, można uronić łezkę.
Sędzia: http://www.filmweb.pl/film/S%C4%99dzia-2014-630714, wyśmienity Robert Downey Jr. Chwyta za serducho jak i można się momentami uśmiechnąć - trzeba obejrzeć moim zdaniem.