Szukam filmu/ów

Ostatnio jakoś mnie wzięło na oglądanie, w przeciągu ostatnich 3 dni obejrzałem:

Purge & Purge:Anarchy(Noc Oczyszczenia 1 & 2),

Elysium(Elizjum),

Na Skraju Jutra(Edge of Tomorrow),

Divergent(Niezgodna),

Oblivion(Niepamięć),

Dead Man Down(Czas Zemsty).

No i po prostu chce więcej. Najlepiej coś 2010-2014 bo wcześniejsze to na 99% i tak już widziałem. Żeby Wam dopomóc w gatunku to komedie, horrory oraz romanse odpadają, chociaż mieszanki mi już nie przeszkadzają.

P.S. Napisałem ten temat, bo liczę się ze zdaniem osób które już oglądały jakiś film, sam wyszukałem wyżej wymienione i:

-Purge druga część była dopiero tym czego oczekiwałem po tym filmie

-Edge of Tomorrow - świetny film, Boże po prostu genialny czegoś takiego szukam(nie chodzi mi o fabułę, po prostu po obejrzeniu chcę czuć niedosyt - na pewno wiecie o co chodzi :))

-Divergent - kino młodzieżowe coś ala Igrzyska Śmierci, nawet niezły film

- Dead Man Down, Elysium oraz Oblivion po prostu zabiły mi czas, nie były to złe filmy, jednak liczyłem na coś więcej, zapewne to sprawka EoT, który jest po prostu wybitnie dobry

Igrzyska Śmierci ofc oraz Siewca Pamięci

Igrzyska Śmierci ofc oraz Siewca Pamięci

Zakładam, że masz na myśli Dawcę Pamięci(The Giver), Igrzyska widziałem, no czekam na ostatnią część ;p

No to może najnowszy Interstellar.

Obejrzałem Dawcę i muszę przyznać, że taki sobie. Zależy mi jednak na akcji, w filmie ma się coś dziać :) Czekam na dalsze propozycje.

Co do igrzysk to wczoraj byłem w kinie i jestem trochę zawiedziony, bezsensu to rozdzielili na 2 części ale cel osiągnęli, hajs się zgadza bo i tak pójdę na ostatnią :D

- Limitless
- Nietykalni
- Django
- Star Treki
- Gran Torino
- Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

Ogólnie zaznaczyłeś przedział 2010-2014 uważam że w wcześniejszych latach jest dużo więcej do polecenia szczególnie niszowych produkcji jedną z nich jest film który mnie rozwalił na łopatki, "The Man from Erath" mało osób go widziało, jest to mega tania produkcja bez żadnych efektów co ciekawe cały film to gra słów a akcja dzieje się z jednym pokoju, brak gwiazd ale film jest naprawdę godny zatrzymania się.

http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek+z+Ziemi-2007-322665

Z ostatnio obejrzanych polecam:

Epicentrum

Ewolucja planety małp

Strażnicy galaktyki

@Qrls & @Boosky

Widziałem wszystko ;c

Nie wstydźcie się ludzie, zawsze to +1 do postów i "lajk" ode mnie, przecież każdy tego chce >.>

Strażnicy Galaktyki od Marvela, zaskakująco dobry film, myślałem że będzie następny średni film w stylu Avengers, a okazało się że to czysta miodna rozrywka.

Dobry Rok z Russell Crowe w roli głównej, bardzo przyjemny obyczajowy film, romans w tle, ale nie tak idiotyczny i ckliwy jak połowa filmów z fabryki snów, a i humor przypadł mi do gustu.

Człowiek ze stali- najnowszy film o, no właśnie o kim? mowa tutaj o człowieku ze stali, nie można używać jeszcze jego znanej nazwy czyli SuperMan bo Clark Kent aka Kal El dopiero stanie się gościem co czerwone majtki na niebieskie kalesony zakłada, chcesz wiedzieć jak? wszystko będzie w tej bardzo dobrej produkcji

Jack Reacher Jednym Strzałem, tak jestem fanem powieście Lee Child-a, ale nie tylko dla tego polecam ten film, znajdziesz tu ciekawą fabułę, dobrą obsadę i trochę akcji na poziomie, czyli normalnej akcji, a nie cuda wianki

Operacja Argo, film jest OK, przynajmniej dla mnie tylko OK, ale ostatnia akcja trzyma w napięciu niesamowicie

Poradnik Pozytywnego Myślenia, byłem źle nastawiony do tego filmu, wiadomo dramato komedia romantyczna z hollywood "give me a break", ale okazało się że film po każdym względem potrafi zaskoczyć, super gra aktorska, bardzo ciekawa historia, ujęcia i muzyka dopełniają całości, tak opowiedziana

historia jest elegancka i często zaskakująca

7 psychopatów, nie jest to film dla każdego, humor jest dziwny, może wydawać się nie śmieszny, powinno się raczej znać angielski żeby się pośmiać z całości i usłyszeć wszystkie smaczki, jest w tym filmie kilka scen niesamowicie śmiesznych dla których właśnie powinno się go obejrzeć

Bogowie ulicy, niesamowity prawdziwy i realistyczny firm, powiem że nienawidzę filmów kręconych z ręki ale akurat w tym tytule to jest strzał w dziesiątkę

Moneyball, kapitalny film biograficzny, akcja oparta na dialogach i TAK to trzyma w napięciu, brak oskara dla Brada kolejnym argumentem za tym że gala amerykańskich nagród filmowych jest przynajmniej w połowie gówno warta

Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi, film jest mega fajną komedią, ale ja uwielbiam brytyjskie kino więc jestem w uj stronniczy, ale polecam jak najbardziej, film to lekka w odbiorze komedia, totalny relaks bez spiny i można siadać oglądać

Las Vegas Parana, totalny narkotykowy trip przez cały seans, ćpanie ćpanie i las vegas, film jest mega i tyle

Dziewczyna z tatuażem, bardzo dobry kryminał, dlaczego jest tak mało kryminałów bez zbędnych pościgów i strzelanin, powinno być ich więcej powiadam

Szpieg, jeśli nie potrafisz się skoncentrować na filmie, nie potrafisz logicznie myśleć i wsłuchać się w dialogi, delektując się przy okazji grą Oldmana, wspaniałą muzyką nie oglądaj, ale jeśli lubisz się koncentrować na filmie i uważać na każde wypowiedziane słowo obejrzyj, nie ma bardziej klimatycznego filmu

Prawnik z Lincolna, kolejny kryminał do kolekcji i kolejny klimatyczny kawałek kina

Imperium słońca, Spielbierg w dobrej formie, Bale w nieziemskiej, film z kategorii nieśmiertelnych

Watchmen, Strażnicy, najlepsza ekranizacja komiksu w dziejach kina i basta, kto twierdzi inaczej niestety się nie zna

Do tego wszystkiego rodzynki dodające smaku w postaci filmów Guya Ritchiego, Przekręt, Rock and Rolla i Porachunki, po prostu trzeba obejrzeć.

Baaardzo polecam Jestem bogiem (2011) (nie mylić z Jesteś bogiem). Według mnie - 8.5/10. https://www.youtube.com/watch?v=jOLqNOfzus4
A tak wykraczając za ten zakres roku wydania filmu to polecam Życie Carlita (1993) - 9/10 https://www.youtube.com/watch?v=0yehgqPtG3Y

Ja z kolei polecę z coś z takich filozoficznych i bardziej głębokich, które przypadły mi do gustu.

"Źródło" Z Hugh Jackman

Kocham kino azjatyckie więć "Hero", "Dom latających szyletów" "Przyczajony tygrys, ukryty smok"

I ostatnio widziałem bardzo ładny "Wyznania gejszy"

Iluzjonista , Prestiż , Podziemny Krąg

Iluzjonista , Prestiż , Podziemny Krąg
Ja z kolei polecę z coś z takich filozoficznych i bardziej głębokich, które przypadły mi do gustu."Źródło" Z Hugh JackmanKocham kino azjatyckie więć "Hero", "Dom latających szyletów" "Przyczajony tygrys, ukryty smok"I ostatnio widziałem bardzo ładny "Wyznania gejszy"
Baaardzo polecam Jestem bogiem (2011) (nie mylić z Jesteś bogiem). Według mnie - 8.5/10. https://www.youtube.com/watch?v=jOLqNOfzus4A tak wykraczając za ten zakres roku wydania filmu to polecam Życie Carlita (1993) - 9/10 https://www.youtube.com/watch?v=0yehgqPtG3Y

Widziałem, widziałem, widziałem. Pozostaje skupić się więc na filmach FG, część widziałem, część zobaczę. Do tego od siebie dodam, że ostatnio oglądałem Herkulesa i Legendę Herkulesa, pierwszy jednak o wiele lepszy(ten z Rockiem).

Łap jeszcze trochę staroszkolnych produkcji i nowszych trochę, tutaj bez opisu, te filmy są moim zdaniem gicior

Sensacja:

Gorączka

Ostatni Skaut

Komando

Święci z Bostonu

Chłopcy z Ferajny

Lwie Serce

Quest

Psy

Leon Zawodowiec

Bardziej kryminał niż sensacja lub dramat:

Skazani na Showshank

Siedem

Więzień Nienawiści

Zielona Mila

Podziemny Krąg

Blow

Vidoque

Pianista

Symetria

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Pluton

Forest Gump

Piękny Umysł

Komedia:

Sami Swoi

Żywot Briana - best of the best

Depresja Gangstera

Ace Ventura Psi Detektyw i Zew Natury

Maska

Sportowy:

Męska Gra- mój ulubiony film w tematyce sportowej

Dreszczowiec:

Jeździec bez głowy

Lśnienie

Od zmierzchu do świtu- to w sumie komedia

Armia Ciemności - tez niezła beka

Obadaj, chyba że lubisz tylko nowe produkcje, jak tak to olej ten post, ale moja ciężka praca pójdzie na marne

Łap jeszcze trochę staroszkolnych produkcji i nowszych trochę, tutaj bez opisu, te filmy są moim zdaniem giciorSensacja:GorączkaOstatni SkautKomandoŚwięci z BostonuChłopcy z FerajnyLwie SerceQuestPsyLeon ZawodowiecBardziej kryminał niż sensacja lub dramat:Skazani na ShowshankSiedemWięzień NienawiściZielona MilaPodziemny KrągBlowVidoquePianistaSymetriaStowarzyszenie Umarłych PoetówPlutonForest GumpPiękny UmysłKomedia:Sami SwoiŻywot Briana - best of the bestDepresja GangsteraAce Ventura Psi Detektyw i Zew NaturyMaskaSportowy:Męska Gra- mój ulubiony film w tematyce sportowejDreszczowiec:Jeździec bez głowyLśnienieOd zmierzchu do świtu- to w sumie komediaArmia Ciemności - tez niezła bekaObadaj, chyba że lubisz tylko nowe produkcje, jak tak to olej ten post, ale moja ciężka praca pójdzie na marne

Nie pójdzie bo większość i tak już widziałem, dlatego zaznaczyłem że zależy mi na nowszych ;p Resztę na pewno zobaczę, dzięki.

Wolny strzelec ( Nightcrawler ) - wtf skąd te tłumaczenie

Pan życia i śmierci

Kod da Vinci

Anioły i Demony

Ted

The Social Network

Iluzja

Atlas Chmur

Kod Nieśmiertelności

Nowe części X-Menów ( chyba że w ogóle ich nie oglądałeś to polecam wszystkie części )

Ludzie tutaj wymieniają na prawdę świetne filmy, jednak nie widzę tutaj jednego dość dobrego tytułu. Get rich or die tryin - Film opowiada historię 50 cent'a. Wiadomo nie każdemu może się spodobać, bo to dramat jednak po obejrzeniu na prawdę mi się spodobał, jest kilka ciekawych motywów, które szczególnie mi się podobały. Jeśli nie oglądałeś to polecam, może Ci się spodobać. :)

Ostatnio obejrzałem At the devil's door i był do obejrzenia na tyle by go polecić a dziś obejrzałem ten z Angeliną Jolie yyy jak on miał....................aa Maleficent i nie żałuję więc też polecam a widzę że chodzi ci o filmy zaskakujące z zupełnie inną fabułą i czymś nowym a zarazem godne polecenia a takich jest jak na lekarstwo. AAaaa przypomniało mi się

"The Divide" do przemyśleń :D

Większość filmów już dawno, dawno temu widziałem. Braki w większości uzupełniłem, a dopóki czekam na wersje DVD niektórych nowszych filmów to liczę na Wasze dalsze propozycje :)

Wczoraj obejrzany Martyrs skazani na strach. Dawno czegoś takiego nie widziałem xD